Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Поминальні обіди в Києві


Рекомендованные сообщения

Доброї ночі всім! Скоро буде рік як помер мій вітчим, він був дуже гарною людиною, та замінив у свій час батька. Хочемо з мамою робити його поминки, але не знаємо в яку ритуальну службу звернутися, щоб все організували за нас. Порадьте перевірену ритуальну службу в Києві. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В Києві багато ритуальних служб які повністю беруть на себе організацію поминок, обирають заклад, складають меню, тому просто варто обрати ту, в якої гарна репутація, та ціни підходять під ваш бюджет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В тому і складність, що ритуальних служб що організовують обід багато, але не знаю кому з них можна довіряти. Може порадиш конкретну ритуальну службу, що надає такі послуги в Києві? Буду дуже вдячна за інформацію! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Якщо ви шукаєте надійну і професійну ритуальну службу для організації поминального обіду в Києві https://www.prjadko.kiev.ua/ua/ritualni-poslugi/pominalni-obidi.html я хотіла б порекомендувати "ПП Прядко". Ця компанія вже давно працює на ринку ритуальних послуг і відома своїм відмінним сервісом та уважним ставленням до клієнтів.

В "ПП Прядко" ви знайдете широкий вибір меню для поминального обіду, а також можливість замовити індивідуальне меню, яке враховуватиме ваші побажання та вимоги. Крім того, компанія забезпечує високоякісний сервіс та шанобливе ставлення до гостей.

Якщо ви звернетеся до "ПП Прядко", ви можете бути впевнені в тому, що ваш поминальний обід буде організований професійно та з уважністю до деталей. Тож не соромтеся зв'язатися з цією ритуальною службою для отримання додаткової інформації та замовлення послуг.

pominki_0.jpg.2174676eeeb688d485f9874bd3d2e237.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...