Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Что почитать ребенку 14 лет


Рекомендованные сообщения

Посоветуйте пожалуйста, каких современных украинских авторов можно рекомендовать почитать ребенку 14 лет? И на каких сайтах и ресурсах скачивать книги?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Существует множество талантливых украинских авторов, чьи произведения могут быть интересными для подростков 14 лет. Некоторые из них: Оксана Забужко - "Музей Породнення", "Полинея", "Філософія гідності". Андрій Кокотюха - "Метелики на шпильках", "Туфельки Красной Шапочки".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Очень рекомендую таких писателей и их произведения, как - Сергій Жадан - "Месопотамія", "Ворошиловград", "Життя Марка Пійпера", Олесь Ульяненко - "Сіріус із Полюса", "Неприборкані", "Відчайдухи". Также можно посоветовать Домонтовича "Дівчинка з ведмедиком". Кстати, можно закачать аудио книги, тоже хороший вариант, если нет времени на чтение https://vse-audioknigi.com/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Можно посоветовать классного украинского писателя - Віктора Морозова - "Альтернативна історія. Німецький погляд", "Останній карпатський вампір", "Пригоди Брута та Ніки".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 3 weeks later...
04.03.2023 в 19:34, Миринда сказал:

Можно посоветовать классного украинского писателя - Віктора Морозова - "Альтернативна історія. Німецький погляд", "Останній карпатський вампір", "Пригоди Брута та Ніки".

Я читал некоторые из перечисленных, - могу всем рекомендовать! Они реально достоыны внимания!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Зрозуміло, що ви хочете зробити усе правильно. Рекомендую вам звернути увагу на компанію "Вавілон", яка є перевіреною похоронною службою у Києві. Вони працюють уже дуже давно і завоювали довіру багатьох клієнтів завдяки високому рівню сервісу та доступним цінам. Ви можете подивитись її ритуальні послуги у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ їх сторінка надає повну інформацію про їхні послуги. Вони пропонують повний спектр ритуальних послуг, починаючи від організації похорону до пам'ятних ритуалів. Важливо, що вони підходять до кожного клієнта з особливою увагою та повагою.
  • Дякую за поради, але я волію зайнятися цим самостійно. Мені не потрібні зайві компанії або послуги. Важливо знайти агентство, яке відповідає моїм вимогам і очікуванням. Я вважаю за краще особисто відвідати кілька агентств, щоб зрозуміти, які саме вони пропонують послуги та наскільки вони професійні у своїй роботі.
  • Я розумію, наскільки це складно, адже сам нещодавно проходив через це. Вам варто розглянути кілька варіантів, оскільки в Києві досить багато агентств, які пропонують ритуальні послуги. Зверніть увагу на відгуки клієнтів у мережі, це може допомогти зробити правильний вибір. Також рекомендую звернути увагу на те, які додаткові послуги вони пропонують, наприклад, організацію поминального обіду, транспортування тіла, виготовлення пам'ятників тощо.
  • Я зіткнувся з непростою задачею, оскільки потрібно знайти ритуальні послуги у Києві для організації похорону родича. Можливо, хтось може порекомендувати надійні агентства? Це мій перший досвід у цій справі, тому важливо, щоб усе пройшло гладко та з повагою. Хотілося б також знати про цінові категорії та додаткові послуги, які вони можуть надати. 
  • Важливо, щоб піца була не лише смачною, але і цікавою для малят. Для тих, хто шукає неперевершені смакові враження, раджу звернутися до "Sushi Pizza 39". Тут вас чекає чудовий асортимент піці. Піца доставка в Тернополі https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/ від "Sushi Pizza 39" – це не просто страва, це справжнє кулінарне відкриття для діток. Вони можуть обрати улюблені начинки або сміливо спробувати щось зовсім нове. А ще тут завжди чекають приємні акції, які роблять ваше замовлення ще вигіднішим. Спробуйте, і ваші малюки будуть вражені!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...