Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Аптека в Днепре


Рекомендованные сообщения

Привет всем, кто на форуме. Можете посоветовать хорошую аптеку в Днепре. Главное - чтобы цены были нормальные. И не было подделок. 

Аптек сейчас много, а какую выбрать - не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Какая аптека ближе - туда и идите. Лично я так и делаю. А что там выбирать - все аптеки одинаковые? И цены там тоже почти одинаковые.

Хотя, если у вас есть свободное время - можете пробежаться по аптекам и сравнить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот человек просто не понимает. Если тебе купить пачку презервативов - то можно в любой аптеке. А если дали целый список лекарств  конечно хочется найти что-то хоть немного по адекватным ценам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

25.01.2023 в 19:33, Амина сказал:

Привет всем, кто на форуме. Можете посоветовать хорошую аптеку в Днепре. Главное - чтобы цены были нормальные. И не было подделок. 

Аптек сейчас много, а какую выбрать - не знаю.

В самом деле, аптеки сейчас на каждом шагу. Но обычно каждый выбирает себе по определенным критериям аптеку, и туда ходит.

Мне, например, нравится в Днепре аптека Рецептика  https://receptika.ua/dnepr  Цены там нормальные, ассортимент лекарств большой. Есть не только лекарства, то и другие медицинские товары. Моя коллега, например, там в разгар эпидемии коронавируса купила там себе прибор для кварцевания.

У них есть сайт - можете туда зайти и все увидите. Там же можно все и заказать. 

 

19-04-2022-202003.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...