Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Як треба лікувати застуду та грип?


Рекомендованные сообщения

Доброго ранку усім. Скажіть, як треба лікувати застуду та грип? Щоб скоріше одужати, а то на роботу треба йти - лікарняного нас немає. 

Та ще температура щось погано збивається. Такого не було ще. Я навіть термометр поміняв, бо думав, що то з ним щось не то. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт. Я вам ось що хочу сказати. Треба не займатися самолікуванням, а йти до лікаря. Ви не думали, що це може бути й коронавірус. Він же нікуди не дівся. А по симптомам вони дуже схожі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Грип, застуда - це все вірусні захворювання. Деякі чомусь приймають антибіотики. Але ж антибіотик на віруси е діє. При вірусному захворюванні антибіотик більше нашкодить, аніж допоможе. Правильно зробили, що антибіотики стали по рецепту лікаря продавати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Грип та застуду викликає вірус. Тому треба приймати противірусні препарати. Іх доволі багато. Наприклад, Амізон, Анафрон. Якщо висока температура - треба її збивати. Але при вірусних захворюваннях не усі лік від температури дієві. Ацетилсаліцилова кислота, наприклад, може й не допомогти. Краще пити парацетамол. 

Можна ще приймати Мефенамінку. Вона й температуру збиває, й саме застуду га грип лікує. У аптеці D.S.  https://apteka-ds.com.ua/  вона коштує біля ста гривень за пачку.

 

19-03-2022-141213.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Да очень много разных лакомств для наших хвостиков, только вот не рекомендуется давать каждый день, иногда можно. В интернет-магазине https://naturesprotection.com.ua/ru/dopovnennya-do-kormu/ можно все приобрести. Здесь не только корм, в продаже также есть витамины и все необходимые принадлежности для наших животных.
  • Ну сейчас же есть разные лакомства в интернет-магазинах или в обычном зоомагазине. Можно спросить у продавца, он всегда поможет и подскажет. Всегда так делаю, если хочу что-то новое попробовать.
  • Что посоветуете для собак как дополнение к корму. Буду очень благодарна  за подсказки и помощь. Взяли собаку, вроде бы все хорошо, покупаем ей корм, но хотелось бы разнообразить питание. Что посоветуете?
  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...