Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Як обрати дитячу суміш


Симка

Рекомендованные сообщения

Дівчатка, досвідчені матусі, мені потрібна ваш порада, допоможіть підібрати дитячу молочну суміш для новонародженого? Хочу трохи догодовувати дитину сумішшю, тому що мені здається, що грудного молока малюку не вистачає. Він погано спить вночі, часто прокидається, довго смокче і нервує після годування? Якої фірми вибрати суміш?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всі ці ознаки не говорять про те, що вашій дитині не вистачає молока. Причин такого його поведінки може бути мільйон. А якщо і вирішили догодовувати дитину сумішшю, то для початку обговоріть цей момент з вашим педіатром, підберіть суміш з урахуванням віку, мікрофлори кишечника і інших особливостей

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Найкраще, звичайно, не відразу бігти за дитячою сумішшю, якщо вам здалося, що дитині не вистачає молока, а спробувати відновити лактацію . Тому що найкращим харчуванням для малюка є материнське молоко, воно закладає фундамент для майбутнього здоров'я дитини. Якщо ж ніяк не вийшло, то підбирати суміш, яка буде максимальна наближена до грудного молока. Наприклад хороша дитяча суміш марки Hipp https://www.hipp.ua/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У моєї дружини відразу чомусь перегоріло молоко. Але вона сильно не засмучувалася. Зараз багато різних сумішей наближених за складом до материнського.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 3 weeks later...
02.12.2022 в 21:39, Mandarun сказал:

У моєї дружини відразу чомусь перегоріло молоко. Але вона сильно не засмучувалася. Зараз багато різних сумішей наближених за складом до материнського.

Многие сами отказываются от грудного вскармливания ребенка. И ничего, смеси сейчас есть очень качественные. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Да очень много разных лакомств для наших хвостиков, только вот не рекомендуется давать каждый день, иногда можно. В интернет-магазине https://naturesprotection.com.ua/ru/dopovnennya-do-kormu/ можно все приобрести. Здесь не только корм, в продаже также есть витамины и все необходимые принадлежности для наших животных.
  • Ну сейчас же есть разные лакомства в интернет-магазинах или в обычном зоомагазине. Можно спросить у продавца, он всегда поможет и подскажет. Всегда так делаю, если хочу что-то новое попробовать.
  • Что посоветуете для собак как дополнение к корму. Буду очень благодарна  за подсказки и помощь. Взяли собаку, вроде бы все хорошо, покупаем ей корм, но хотелось бы разнообразить питание. Что посоветуете?
  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...