Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Где в Европе учиться недорого?


Laradit

Рекомендованные сообщения

Посоветуйте страну где можно недорого получить высшее образование, и ребенок сможет подрабатывать и полноценно жить. Может быть, чей то ребенок уже учиться  и вы может рассказать об этом опыте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Многие едут учиться в Польшу я слыша, в Словакию, и Австрию. Австрия самая дорогая, но я бы не сказал чтобы очень уж там дорогое образование. Выбор есть в принципе.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я думаю отправить учиться дочь в  Вену.  Она учила немецкий и там без проблем сможет учиться. Страна спокойная, и реально стоимость образования не высокая. Мы это легко потянем.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А наш син навчається у Словаччині. Насамперед обирали цю країну, що ми неподалік кордону з нею живемо. Тож їхати недалеко. Але, крім того, там дуже хороша вища освіта і можна брати участь у програмі Erasmus, можна отримати стипендію і шанс пристойний. Загалом від вашої дитини все залежатиме звичайно. Тут ще почитайте про навчання в Словаччині в 2023 році https://www.postupai.com/ua
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...