Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Посоветуйте какой-то чай, который бы был сильно бодрящим и при этом полезным


Вертина

Рекомендованные сообщения

Посоветуйте какой-то чай, который бы был сильно бодрящим и при этом полезным? Хочется чего-то необычного попробовать. Вот только я совсем в чаях не разбираюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я кроме обычного пуэра ничего не знаю, и то не факт что на вас он подействует как нечто бодрящее. Все по разному о нем отзываются. Кофе с кофеином неплохо бодрит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я пробувала чай Кратом, ефект від нього звичайно просто бомба https://kratom.expert/novini/efekty.html Він реально класно діє на людину, заряджає енергією. Загалом, ви почитайте про ефект чаюза посиланням і вам відразу стане зрозуміло все. Ви точно захочете спробувати цей чай. Він до речі не тільки корисними властивостями володіє, а ще й дуже смачний. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не знаю таких напитков, которые бы прямо сильно бодрили. Да и заем пить такое? Если можно просто хорошо высыпаться, и быть бодрым просто так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 months later...
 • 1 month later...

Ребята, вот буквально вчера попробовала новый сорт зеленого чая - Би Ло Чунь https://newtea.ua/chay/zelenyy-chay/vid-izumrudnye-ulitki и своим интересным вкусом он меня действительно поразил! Точно вам рекомендую его пробовать! Очень лёгкий аромат, цветочный, и имеет по себе ряд очень полезных свойств для нашего организма. Так что рекомендую пробовать) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Привіт! Задля зручності та безпеки, рекомендую звернути увагу на файлове сховище https://kub.ua/file-cloud-ua/ вони пропонують різні тарифи, але для початківця можу порадити тариф Стартовий. Він надає 100 ГБ простору для зберігання, можливість синхронізації з різними пристроями та поділ файлів з колегами. Крім того, тариф включає автоматичні резервні копії і захист даних. Зацікавлений у додатковій інформації або пораді щодо інших тарифів?
  • Дякую за відповідь! Так, мені, як новачку, точно потрібен зрозумілий інтерфейс та надійність. Я хочу мати можливість легко знаходити й організовувати свої файли, а також ділитися ними з колегами. Якщо можеш порекомендувати конкретний хостінг або назвати деякі варіанти, я буду вдячний!
  • Радий допомогти тобі з вибором файлового сховища - хостінгу. При виборі такого сервісу, перш за все, слід звернути увагу на простоту використання і надійність. Найкращі хостінги мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та гарантують безпеку файлів. Крім того, важливо оцінити обсяг простору для зберігання, можливості синхронізації з пристроями і можливість надання спільного доступу до файлів.
  • Привіт! Я знаходжусь у пошуку ідеального файлового сховища - хостінгу і маю кілька питань. Що варто враховувати при виборі такого сервісу? Які основні функції важливі для зберігання і організації файлів? Який тариф може підійти для початківця, як я? Буду вдячний за будь-яку допомогу та пораду!
  • Как по мне, что сигареты, что вейпы, кальян и подобные с ними - это вред. Ко мне в гости недавно заходила подруга и она не выпускала из рук эту "сосалку"  и постоянно курила. Это уже зависимость. 
 • Темы

 • Лучшие авторы

×
×
 • Создать...