Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Як повністю перейти на українську мову


Миринда

Рекомендованные сообщения

Хочу повністю перейти на українську мову. У мене діти вільно спілкуються рідною мовою, а я чудово все розумію, а розмовляю дуже погано. Що порадите у моєму випадку? А ще підкажіть де завантажити книги українською?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Якщо у вас діти відмінно розмовляють українською мовою, то встановіть правило спілкування вдома, виключно українською. За допомогою такої практики і ви поступово перейдете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Для того, щоб вільно володіти українською мовою та розмовляти нею правильно та без русизмів, вам потрібно піти на курси. Зараз дуже багато таких курсів онлайн і навіть є безкоштовні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дуже важливо, окрім навчання та практики української мови, перейти повністю на україномовний контент – дивитися телевізор, кіно, слухати музику та читати книги лише українською мовою. Рекомендую читати як зарубіжну класику в українському перекладі, так і українську класику в оригіналі. Завантажити книги та читати онлайн українською , ви можете на цьому сайті https://read-books.club/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вчити мову завжди найпростіше через практику) Більше проводьте час у колі людей, які спілкуються українською і згодом помітите наскільки ваші навички покращились

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 months later...

Щоб перейти на українську мову краще поїхати в місто, де спілкуються чисто українською. Мені насправді дуже помогло, бо навіть деякі слова позабувала. Також раджу в магазинах або по телефону з менеджерами спілкуватись тільки мовою, також на початку допомагає

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 month later...

Раджу читати українською, а також практикувати говоріння, можна надиктовувати на диктофон і потім прослуховувати. 

І головне це не соромитись і не думати що ви говорите "смішно" чи якось "не так". все у вас вийде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 months later...

моя письмова українська майже бездоганна, але розмовна не дуже. Мої батьки (діти Радянського союзу) погано розуміють, тому дома практикувати не виходить. а з друзями трохи соромлюсь розмовляти, бо довго згадую слова (( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

телефон, усі додатки теж перевела на українську. для мене це не проблема. щіро хочу перейти на 100% на українську. взагалі вважаю що такий перехід треба було ввести ще у 1991 році. Не треба було дозволяти російську взагалі. Є едина державна мова і все! Бо покоління виросло вже і тепер багатьом важно так швидко адаптуватись

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Привіт! Задля зручності та безпеки, рекомендую звернути увагу на файлове сховище https://kub.ua/file-cloud-ua/ вони пропонують різні тарифи, але для початківця можу порадити тариф Стартовий. Він надає 100 ГБ простору для зберігання, можливість синхронізації з різними пристроями та поділ файлів з колегами. Крім того, тариф включає автоматичні резервні копії і захист даних. Зацікавлений у додатковій інформації або пораді щодо інших тарифів?
  • Дякую за відповідь! Так, мені, як новачку, точно потрібен зрозумілий інтерфейс та надійність. Я хочу мати можливість легко знаходити й організовувати свої файли, а також ділитися ними з колегами. Якщо можеш порекомендувати конкретний хостінг або назвати деякі варіанти, я буду вдячний!
  • Радий допомогти тобі з вибором файлового сховища - хостінгу. При виборі такого сервісу, перш за все, слід звернути увагу на простоту використання і надійність. Найкращі хостінги мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та гарантують безпеку файлів. Крім того, важливо оцінити обсяг простору для зберігання, можливості синхронізації з пристроями і можливість надання спільного доступу до файлів.
  • Привіт! Я знаходжусь у пошуку ідеального файлового сховища - хостінгу і маю кілька питань. Що варто враховувати при виборі такого сервісу? Які основні функції важливі для зберігання і організації файлів? Який тариф може підійти для початківця, як я? Буду вдячний за будь-яку допомогу та пораду!
  • Как по мне, что сигареты, что вейпы, кальян и подобные с ними - это вред. Ко мне в гости недавно заходила подруга и она не выпускала из рук эту "сосалку"  и постоянно курила. Это уже зависимость. 
 • Темы

 • Лучшие авторы

×
×
 • Создать...