Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Снаряжение для бокса


Игорь Мавров

Рекомендованные сообщения

Хочу начать заниматься боксом. Скажите пожалуйста, не поздно ли начинать в 20 лет? И какое мне нужно будет купить снаряжение для этого вида спорта? Где покупать в Украине?Снаряжение для бокса

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Для данного вида спорта, начать заниматься в 20 лет это вполне нормальный возраст. Вы можете начать им заниматься даже в 50. А вот раньше 12 лет не рекомендуется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я бы вам советовал сначала сходить на открытую тренировку - посмотреть, познакомиться и поговорить с тренером. Возможно, вы передумаете заниматься данным видом спорта. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Для этого вида спорта понадобятся - перчатки и бинты, спортивные трусы и майка и мокасины, шлем и капа, специальный защитный бандаж. Надо будет приобрести спортивную сумку или рюкзак для вашего инвентаря. Еще для эффективности, на тренировках используют утяжелители для ног и рук, смотрите в этом спортивном магазине https://sportsvit.com/ru/fitnes/obvazhnyuvachi/obvazhnyuvachi-dlya-ruk-i-nig/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 4 weeks later...

Я знаю украинскую торговую марку, которая шьёт неплохую спортивную форму, шлемы и перчатки для бокса. Это berserk sport.
Только отвечают на сообщения плохо. То ли зазнались уже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...