Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Ведение инстаграма


Рекомендованные сообщения

У меня интернет-магазин и я совсем забросила его, понятное дело, что продажи упали. Хочу чтобы магазин заработал, а для это мне нужно чтобы кто-то его рекламировал например в инстаграме. Куда обратиться для решения такого вопроса, кто может помочь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А что в социальных сетях можно успешно интернет-магазины рекламировать? Вот уж не знал. Если это так, то это же просто отлично! Каждый день соц.сети посещает сотни тысяч людей и если запустить умело рекламу можно неслабо так бизнес раскрутить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот и я думаю, что рекламируя свой интернет-магазин именно в социальных сетях можно достичь популярности и увеличить число покупателей магазина. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Подскажу вам, что на ведение инстаграм цена тут https://www.post-up.com.ua/ru/vedenie-instagram/ вполне доступная, обращайтесь. Понятно, что самому вести аккаунт в этой социальной сети непросто, ведь надо искать интересный контент, фото постоянно публиковать, регулярно делать обзоры товаров - если речь идет об интернет-магазине.

Что тут говорить, реклама в социальных сетях очень эффективно и не только в инстаграме. Можно рекламировать свои торговые площадки в вайбере и телеграмме, фейсбуке. И проще поручить рекламную компанию тем кто в этом разбирается, тем боле стоит это совсем небольших денег. 

u7ZLQKQ.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 5 weeks later...

для таких случаев в инсте вообще-то давно есть функция рекламы, а также куча блоггеров, которым можно что-то прислать по бартеру взамен на рекламу!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 8 months later...

искать свою целевую аудиторию, проверять несколько гипотез , вести тик ток, настраивать таргетированную рекламу. в общем, работать над брендом)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Зрозуміло, що ви хочете зробити усе правильно. Рекомендую вам звернути увагу на компанію "Вавілон", яка є перевіреною похоронною службою у Києві. Вони працюють уже дуже давно і завоювали довіру багатьох клієнтів завдяки високому рівню сервісу та доступним цінам. Ви можете подивитись її ритуальні послуги у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ їх сторінка надає повну інформацію про їхні послуги. Вони пропонують повний спектр ритуальних послуг, починаючи від організації похорону до пам'ятних ритуалів. Важливо, що вони підходять до кожного клієнта з особливою увагою та повагою.
  • Дякую за поради, але я волію зайнятися цим самостійно. Мені не потрібні зайві компанії або послуги. Важливо знайти агентство, яке відповідає моїм вимогам і очікуванням. Я вважаю за краще особисто відвідати кілька агентств, щоб зрозуміти, які саме вони пропонують послуги та наскільки вони професійні у своїй роботі.
  • Я розумію, наскільки це складно, адже сам нещодавно проходив через це. Вам варто розглянути кілька варіантів, оскільки в Києві досить багато агентств, які пропонують ритуальні послуги. Зверніть увагу на відгуки клієнтів у мережі, це може допомогти зробити правильний вибір. Також рекомендую звернути увагу на те, які додаткові послуги вони пропонують, наприклад, організацію поминального обіду, транспортування тіла, виготовлення пам'ятників тощо.
  • Я зіткнувся з непростою задачею, оскільки потрібно знайти ритуальні послуги у Києві для організації похорону родича. Можливо, хтось може порекомендувати надійні агентства? Це мій перший досвід у цій справі, тому важливо, щоб усе пройшло гладко та з повагою. Хотілося б також знати про цінові категорії та додаткові послуги, які вони можуть надати. 
  • Важливо, щоб піца була не лише смачною, але і цікавою для малят. Для тих, хто шукає неперевершені смакові враження, раджу звернутися до "Sushi Pizza 39". Тут вас чекає чудовий асортимент піці. Піца доставка в Тернополі https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/ від "Sushi Pizza 39" – це не просто страва, це справжнє кулінарне відкриття для діток. Вони можуть обрати улюблені начинки або сміливо спробувати щось зовсім нове. А ще тут завжди чекають приємні акції, які роблять ваше замовлення ще вигіднішим. Спробуйте, і ваші малюки будуть вражені!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...