Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Посоветуйте хорошую Медицинскую лабораторию в Киеве


Mihail

Рекомендованные сообщения

Всем привет! У меня появились боли в правом подреберье, и чтобы исключить болезни печени, врач назначил анализ на Щелочную фосфатазу. Посоветуйте мне хорошую Медицинскую лабораторию в Киеве, где можно сдать такой анализ. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привет! Был я недавно в подобной ситуации, и мне нужно было проходить не один анализ, чтобы выяснить диагноз. Одним из таких анализов был анализ на Щелочную фосфатазу. Диагноз был поставлен, прохожу лечение, и уже мне гораздо легче. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Здравствуй! Вот и я уже хочу понять, что со мной, и начать лечение. Подскажи, в какой именно Медицинской лаборатории в Киеве ты сдавал данный анализ, и на сколько он дорогой? Заранее спасибо! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я мониторил все лаборатории по Киеву, и мне приглянулась именно Медицинская лаборатория Еsculab https://esculab.com/luzhna-fosfataza-lf-alp  где я достаточно быстро сдал анализ на Щелочную фосфатазу.

Результат долго ждать не пришлось, всего один день, да и цена за анализ порадовала, всего 99 гривен. Кстати на все анализы в данной лаборатории, можно получить скидку -10%, если записаться на анализы через их сайт. В личный кабинет приходит ответ на анализ в электронном виде, а в письменном нужно забирать в самой лаборатории. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...