Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Выбор мебельной ткани


Рекомендованные сообщения

Сыну планирую в комнате сделать ремонт, заодно уже и отдать на перетяжку диван. Сейчас так много материалов, прям очень сложно разобраться. Может кто-то знает сайт, где все доступно объясняют? Как выбрать мебельную ткань? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я думаю, вы сами понимаете, что выбирать мебельную ткань нужно тщательно, ведь от этого позже будет зависеть качество вашего изделия, а так же срок его службы. Помните о том, что скупой платит дважды

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да сейчас разные виды тканей, я рекомендую вам наведаться в специализированный магазин, там посмотреть варианты для себя, как раз консультанты смогут от вам подсказать

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Недавно мужу повысили зарплату, появилась возможность реставрировать некоторую мебель. Занялись поиском хорошей ткани, но оказалось, что это не так просто.
Их сейчас так много, что самостоятельно в этом разобраться практически невозможно. Хорошо, что на помощь пришла сестра, которая недавно тоже отдавала на перетяжку диван.
Она нашла сайт, где все понятым языком написано про вид и типы мебельных тканей https://intstyle.com.ua/polezno-znat/-vidi-i-tipi-mebelnih-tkanej-s-primerami-foto-i-cenami что намного облегчило нам выбор, советую и вам с информацией ознакомиться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 months later...

Выбор мебельной ткани действительно огромный и все зависит только от ваших финансовых возможностей. А купить можно все что угодно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 weeks later...

Я навіть не беруся до такої роботи, бо якось з братом вирішили поремонтувати бабусино крісло. купили тканину на сайті https://tk.ua/ua/catalog/vse-tkani/neylon.html та не вгадали ні з кольором, ні з типом матеріалу. Промучились цілий день, а тканину повело, ще й тріснула збоку. Змушені були все знімати та викликати майстрів, щоб вони зробити все якісно та професійно. Але магазин з тканинами класний - там пошукайте тканину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Зрозуміло, що ви хочете зробити усе правильно. Рекомендую вам звернути увагу на компанію "Вавілон", яка є перевіреною похоронною службою у Києві. Вони працюють уже дуже давно і завоювали довіру багатьох клієнтів завдяки високому рівню сервісу та доступним цінам. Ви можете подивитись її ритуальні послуги у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ їх сторінка надає повну інформацію про їхні послуги. Вони пропонують повний спектр ритуальних послуг, починаючи від організації похорону до пам'ятних ритуалів. Важливо, що вони підходять до кожного клієнта з особливою увагою та повагою.
  • Дякую за поради, але я волію зайнятися цим самостійно. Мені не потрібні зайві компанії або послуги. Важливо знайти агентство, яке відповідає моїм вимогам і очікуванням. Я вважаю за краще особисто відвідати кілька агентств, щоб зрозуміти, які саме вони пропонують послуги та наскільки вони професійні у своїй роботі.
  • Я розумію, наскільки це складно, адже сам нещодавно проходив через це. Вам варто розглянути кілька варіантів, оскільки в Києві досить багато агентств, які пропонують ритуальні послуги. Зверніть увагу на відгуки клієнтів у мережі, це може допомогти зробити правильний вибір. Також рекомендую звернути увагу на те, які додаткові послуги вони пропонують, наприклад, організацію поминального обіду, транспортування тіла, виготовлення пам'ятників тощо.
  • Я зіткнувся з непростою задачею, оскільки потрібно знайти ритуальні послуги у Києві для організації похорону родича. Можливо, хтось може порекомендувати надійні агентства? Це мій перший досвід у цій справі, тому важливо, щоб усе пройшло гладко та з повагою. Хотілося б також знати про цінові категорії та додаткові послуги, які вони можуть надати. 
  • Важливо, щоб піца була не лише смачною, але і цікавою для малят. Для тих, хто шукає неперевершені смакові враження, раджу звернутися до "Sushi Pizza 39". Тут вас чекає чудовий асортимент піці. Піца доставка в Тернополі https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/ від "Sushi Pizza 39" – це не просто страва, це справжнє кулінарне відкриття для діток. Вони можуть обрати улюблені начинки або сміливо спробувати щось зовсім нове. А ще тут завжди чекають приємні акції, які роблять ваше замовлення ще вигіднішим. Спробуйте, і ваші малюки будуть вражені!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...