Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Сільськогосподарська техніка


Mihail

Рекомендованные сообщения

Доброго дня. Підкажіть, де краще дитись в асортименті якісну сільськогосподарську техніку? Можливо хтось зіштовхувався та купував нещодавно? Буду вдячний за допомогу та рекомендації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт. А що саме вас цікавить з такої техніки? Уточніть, будь ласка. Інакше - складно радити вам щось конкретно. Це трактор, комбайн, обладнання до них? Чи щось дрібніше: типу мотоблоків, мотокос, газонокасорок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, nosisog сказал:

Привіт. А що саме вас цікавить з такої техніки? Уточніть, будь ласка. Інакше - складно радити вам щось конкретно. Це трактор, комбайн, обладнання до них? Чи щось дрібніше: типу мотоблоків, мотокос, газонокасорок?

Привіт! А ви могли б щось підказати по газонокосарках? Які виробники такого обладнання вважаються кращими? Нам на весну потрібно купити таку штуку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт. Можу порадити лише той портал, де купував особисто агротехніку для свого господарства. Там зараз багато пропозицій по агрообладнанню, агротехніці та всіляким запчастинам для ведення сільськогосподарської діяльності. В Agriline https://agriline.ua/ пропонують до продажу товар від найкращих виробників світу. Вони співпрацюють з продавцями даного напряму. Там зручний пошук на сайті і можна віднайти те, що потрібно вам. До речі, є пропозиції як нової техніки, так і б/в. По тракторах варіантів у них дуже багато.

traktor-kolesnyy-JOHN-DEERE-7290-R---165

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 4 months later...

Мы также решили в аренду в Agriline погрузчик взять, нужен для работ на стройке такой. Просто посмотрели как выросли цены на спецтехнику, посчитали расходы на аренду и решили пока обойтись таким вариантом. Тем более, в этой компании широкий выбор по спецтехнике для осуществлениях любых работ по стройке и сельскому хозяйству. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 7 months later...

Можу порадити сайт https://agro.ria.com/, на якому є різна с/г техніка. Особисто я тут знайшов жниварку для соняшника в минулому місяці. Швидко домовились з продавцем і вже підготував її до збору урожаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Новини України – це надзвичайно значуща тематика на сьогоднішній день. Більше того, інформацією у країні стежать не лише жителі України, а й люди з інших країн. Новини в країні можуть залучити інтерес світового суспільства та державних діячів, особливо в рамках із глобальними відносинами, військовими подіями та іншими світовими проблемами. Ознайомитися з новинами в країні кожен, хто цікавиться, може на інтернет-ресурсі видання Inkorr за гіперпосиланням у цій статті. Проаналізуємо ключові категорії подій, що характеризуються найбільшою популярністю серед людей.   1. Політична сфера. Відомості у сфері політики охоплюють широкий спектр подій, таких як затвердження правил та ухвал законодавчого органу, світові відносини, державні кризи та вибори. Це також включає інформацію про роботу партій та лідерів. У країні завжди активно розвиваються політичні події, відповідно до інформації це також буде розглянуто докладно.   2. Економічна сфера. В галузі економіки показані відомості про комерційну діяльність та капіталовкладення, господарські показники країни (таких як суспільне виробництво, процес інфляції, зайнятість людей), а також події на фондових майданчиках, банківській сфері та нормативній діяльності. Новини країни у галузі економіки користуються значною популярністю не лише серед мешканців країни, а й серед світових діячів.   3. Соціальна сфера. Відомості про соціальну сферу включають інциденти зі світу культури, мистецтва, освітньої системи та наукової галузі. Це можуть бути культурні програми, оновлення в освітній системі, наукові відкриття та соціальні програми. Новини країни завжди включають необхідну інформацію про події в суспільстві.   4. Фінансова сфера. У галузі фінансів висвітлюються події, пов'язані із банківськими операціями, податковою політикою, особистими фінансами громадян. Це також включає інформацію про страхування, пенсійні реформи та інвестиційні пропозиції. Також варто виділити, що відомості грошей у країні передбачають всебічну поінформованість про доходи людей. Це чудова можливість тримати руку на пульсі новин країни та отримувати останню інформацію.   Якщо ви обираєте портал видання Інкор, то це шанс прочитати останні відомості України. Сайт протягом багатьох років забезпечує користувачам виключно достовірну інформацію на будь-які з перерахованих вище тем
  • Привіт! Нещодавно моя сім'я постраждала від застуди, і у всіх нас з'явився кашель. Нам дуже допомогли відхаркувальні засоби https://zdravica.ua/vidkharkuvalni-preparati які ми замовили в аптеці Здравиця онлайн. Тут великий вибір лікарських препаратів, і це дозволяє кожному знайти те, що йому підходить. Однією з переваг є зручність замовлення онлайн і швидка доставка. Ми отримали замовлення вчасно, і вже через кілька днів всі почали відчувати полегшення. Тепер ми обираємо Здравицю онлайн для покупки ліків, і раджу іншим зробити те ж саме!
  • А які можете порадити купити відхаркувальні засоби? 
  • Сейчас много разных вариантов. Но я советую посмотреть здесь http://1xbetaffiliates.net/ru/ условия партнерской программы. Я сам там зарегистрировался и за месяц получил неплохие деньги. Ведь у них за каждого игрока пожизненная комиссия до 40%.
  • а меня интересует цена хорошего ноутбука для работы. Что можете порекомендовать из своего опыта?
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...