Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Сколько будет стоить новый iPhone 14?


Solo

Рекомендованные сообщения

Привет, подскажите пожалуйста, сколько будет стоить новый iPhone 14, я вот просто без понятия, очень интересно что вы мне скажете по этому поводу, очень интересно послушать вас.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Стоить он будет явно не дешево и не считаю эту покупку вообще целесообразной, потому что телефон вообще не обновился и лучше купить тот же тринадцатый айфон, он выглядит круче и в целом лучше.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Чем лучше тринадцатый от четырнадцатого? Я вот просто не понимаю, было бы хорошо, если бы вы мне объяснили что к чему и просто чтобы я потом выбрал телефон который мне понравится.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Solo сказал:

Привет, подскажите пожалуйста, сколько будет стоить новый iPhone 14, я вот просто без понятия, очень интересно что вы мне скажете по этому поводу, очень интересно послушать вас.

Выбирайте что то между тринадцатым и четырнадцатым, точно не прогадаете, отличный смартфон который будет просто суперски отыгрывать свою роль в вашей жизни, лично я пользовался телефонами и понимаю что к чему.

В моих руках конечно не было еще iPhone 14 https://stylus.ua/iphone-170/seriya:iphone-14/ но я понимаю что это устройство будет очень крутым и вообще элегантным, мне нравится что он вышел в этом году и нравится его цветовая палитра в целом задней крышки и окантовки, телефон изменился и тут если кто то скажет что это не так, просто будет не прав!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...