Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Як дізнаватися, чи є схильність до тромбозу?


Рекомендованные сообщения

У мене дуже погана спадковість. Батько помер через тромбоз судин. Скажіть, як можна обстежити стан судин, та дізнаватися, чи є схильність до тромбозу. Заздалегідь дякую за відповіді. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А хіба тромбоз судин передається спадково. Я знаю, що має значення ваше життя. Якщо, наприклад, у вас така робота, що багато часу приходиться проводити на ногах, то нічого дивного, якщо у вас буде тромбоз або варикоз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ліпідограмму треба робити не тільки коли є ризик тромбозу. Якщо у пацієнта є ожиріння, цукровий діабет, то лікарі теж радять робити цей аналіз. Все взаємопов'язане у людському організмі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 минут назад, GOLF сказал:

У мене дуже погана спадковість. Батько помер через тромбоз судин. Скажіть, як можна обстежити стан судин, та дізнаватися, чи є схильність до тромбозу. Заздалегідь дякую за відповіді. 

Якщо є ризик тромбозу судин, то треба періодично робити ліпідограму https://esculab.com/paket-6-lipidohrama-holesteryn-zahalnyy-tryhlitcerydy-lipoproteyidy-vysokoyi-schilnosti-lipoproteyidy-nyzkoyi-schilnosti-koefitciyent-aterohennosti-ka-%CE%B2lipoproteyidy   Це аналіз крові показує не тільки кількість поганого та хорошого холестерину у крові, але й коефіцієнт атерогенності (Іх співвідношення). Це дає змогу оцінити не тільки поточний стан ліпідного (жирового) обміну, але й ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Коштує цей аналіз 350 гривень. Але при замовленні на сайті буде знижка, й ви заплатите 315 гривен.

Також можна замовити послугу забору крові з виїздом додому.

28-07-2022-005856.jpg

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Привіт! Задля зручності та безпеки, рекомендую звернути увагу на файлове сховище https://kub.ua/file-cloud-ua/ вони пропонують різні тарифи, але для початківця можу порадити тариф Стартовий. Він надає 100 ГБ простору для зберігання, можливість синхронізації з різними пристроями та поділ файлів з колегами. Крім того, тариф включає автоматичні резервні копії і захист даних. Зацікавлений у додатковій інформації або пораді щодо інших тарифів?
  • Дякую за відповідь! Так, мені, як новачку, точно потрібен зрозумілий інтерфейс та надійність. Я хочу мати можливість легко знаходити й організовувати свої файли, а також ділитися ними з колегами. Якщо можеш порекомендувати конкретний хостінг або назвати деякі варіанти, я буду вдячний!
  • Радий допомогти тобі з вибором файлового сховища - хостінгу. При виборі такого сервісу, перш за все, слід звернути увагу на простоту використання і надійність. Найкращі хостінги мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та гарантують безпеку файлів. Крім того, важливо оцінити обсяг простору для зберігання, можливості синхронізації з пристроями і можливість надання спільного доступу до файлів.
  • Привіт! Я знаходжусь у пошуку ідеального файлового сховища - хостінгу і маю кілька питань. Що варто враховувати при виборі такого сервісу? Які основні функції важливі для зберігання і організації файлів? Який тариф може підійти для початківця, як я? Буду вдячний за будь-яку допомогу та пораду!
  • Как по мне, что сигареты, что вейпы, кальян и подобные с ними - это вред. Ко мне в гости недавно заходила подруга и она не выпускала из рук эту "сосалку"  и постоянно курила. Это уже зависимость. 
 • Темы

 • Лучшие авторы

×
×
 • Создать...