Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Моторное масло хорошего качества!


Solo

Рекомендованные сообщения

Я уже несколько лет не менял моторное масло в автомобль, уже наездтл 10 тис, уже пора менять, но сам еще это го не делал, может подскажите какое стоит покупать для хорошей работы мотора. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В таком случае обезательно нужно обратится на сто если вы сами не можете поменять масло, все зависит от марки машины, в некоторых авто самостоятельно это сделать нельзя. Поэтому лучше не зятягивать с этим. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У меня однаждый так знакомый угробил мотора, он проехал на одном масле примерно 13-14 тис, и все мотор застукал, ремонту не потлежит, поэтому будьте повнимательные и не нужно оттягивать до последнего, я старюсь всегда менять на 8 тис. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Jeikop сказал:

У меня однаждый так знакомый угробил мотора, он проехал на одном масле примерно 13-14 тис, и все мотор застукал, ремонту не потлежит, поэтому будьте повнимательные и не нужно оттягивать до последнего, я старюсь всегда менять на 8 тис. 

Как показывает практика использования моторного масла у меня, если брать дешевые аналоги то они служат реально несколько лет даже если вы не едите никуда, и все.

Сейчас я определился с выбором Моторное масло Zic 10w-40 https://atl.ua/avtohimiya/masla/motornye/zic/vyazkost-10w40 одно из лучших которые я себе заливал в последнее время, и могу вам подсказать что это реально в данном магазине атл, есть все что вам нужно. Качество определенно хорошее. 

 

Скриншот 19-07-2022 181822.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...