Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Лечим бобика


Рекомендованные сообщения

У нашего бобика загноилась лапка. Пришлось ветеринару-хирургу раскрывать абсцесс. Наложили повязку с лекарством. Но собака облизывает рану и пытается стянуть повязку. Что нам делать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вообще все вопросы по поводу лечения своего песика надо задавать своему лечащему доктору, а не на форуме. 

А по поводу того, чтобы лапку не лизал - купите ему воротник пластиковый.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мы своего пса обработали инсектицидным спреем. От блох и клещей. А чтобы он не слизывал с шерсти эту гадость - одели ему прозрачный воротник пластиковый. Вы би видели, как он пытался его стащить с себя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

15 минут назад, mozess123 сказал:

У нашего бобика загноилась лапка. Пришлось ветеринару-хирургу раскрывать абсцесс. Наложили повязку с лекарством. Но собака облизывает рану и пытается стянуть повязку. Что нам делать?

А мы делали стерилизацию своей собаке. Чтобы после операции она грызла нити на швах, нам ветеринар сказал, что нужно одевать специальный такой воротник для собак  https://www.zootovary.com/vorotniki-dlya-sobak-fi-202_1835-c-22_648.html

Мы купили обычный пластиковый за сто гривен. Но там есть и более дорогие, почти за двести гривен. Не могу сказать, что собаке нравилась эта амуниция, но ничего не поделаешь.

Собака поправилась. И этот воротник мы одеваем только когда обрабатываем его противовблошиными средствами.

 

collar_post_surgery_3.jpg&w=195&h=195

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...