Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Стоит ли заказывать отзывы на магазин в картах?


mozess123

Рекомендованные сообщения

Привет! Думаю знаете что существуют гугл карты и другие разные хорошие сервисы, там у меня зарегистрирован мой бренд, мой магазин и так сказать пока что конкуренция просто огромная и нужно продвигаться.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да, продвигаться однозначно стоит и что тут сказать, это нужно делать в кратчайшие сроки, нужно заниматься и делать все чтобы начать быть самым топовым магазином на районе.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да куда там, хотя бы нормальным или хорошим магазином, чтобы люди проходили и говорили что это хороший магазин и я буду в нем покупать товары!
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, mozess123 сказал:

Привет! Думаю знаете что существуют гугл карты и другие разные хорошие сервисы, там у меня зарегистрирован мой бренд, мой магазин и так сказать пока что конкуренция просто огромная и нужно продвигаться.

Что могу сказать, отзывы это дело для продвижения очень хорошее, потому что вот лично я сколько раз пытался через гугл карты сам делать отзывы, ничего не получалось, а вот как заказал отзывы https://crowdlinks.store/ в этой компании, просто сразу сделали за месяц целых 60 штук, дело пошло.

Потом спрашивал в магазине, откуда узнали о нас, просто все говорят что типо нашли и увидели что у нас лучшая оценка в гугл картах на районе и гугл сам предложил по запросу нас.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...