Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Бізнес сайт з каталогом.


Vika1982

Рекомендованные сообщения

Створити бізнес сайт з каталогом, це не так просто. Це щось середнє між візитівкою компанії та інтернет  магазину. Цікаво, що базис сайту має складати хоча б 20 сторінок та мати систему управління товарами. Крім того, важлива функція - це функція онлайн замовлення. Щоб замовити сайт з такими можливостями, раджу звернутись до студії PBB design . Вони мають великий досвід у створенні таких проєктів. Власне наша компанія замовляла такий ресурс у них та ми залишились задоволені виконаною працею.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Для своєї фірми хочу зробити інформаційний сайт, тому зараз шукаю компанію, яка пропонує такі послуги. Підкажіть, де ще можна замовити створення сайту?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Наразі замовити створення сайту під ключ можна у компанії 16-WEB, тому я вам можу її рекомендувати. Заходьте на сайт компанії і дивіться там уважно інформацію та ціни. Як на мене, нормальні ціни за послугу створити сайт на Tilda https://tilda.16-web.com/ua пропонує дана компанія, тому вам варто звернути на неї увагу. Заходьте на сайт компанії і дивіться там всі умови роботи, після чого робіть замовлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 6 months later...

Рекомендую Ocean Agency - помогут создать сайт любой сложности, а также и с наполнением контента. В этой же компании можно обсудить условия по СЕО-оптимизации вашего сайта, ведь важно еще и продвинуть портал в сети Интернет. И для успешной работы https://ocean-agency.com.ua/crm-dlia-arendnogo-biznesa CRM для арендного бизнеса обязательно совету. установить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...