Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Фотошоп


maksimovа

Рекомендованные сообщения

Всем привет. Посоветуйте чем правите фотки  на ноутбуке. Нужно для новой работы устранять мелкие недочеты перед публикацией на розетке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Проще всего это делать на планшете или в телефоне. Куча бесплатных приложений на телефоне. Из минусов только реклама, которую можно убрать, если купить аккаунт

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

22 минуты назад, maksimovа сказал:

Всем привет. Посоветуйте чем правите фотки  на ноутбуке. Нужно для новой работы устранять мелкие недочеты перед публикацией на розетке.

Если только начинаете свою деятельность , то для работы можно использовать любой фотошоп онлайн https://fotoo.org/edit_photo/ . Доступны самые необходимые функции для редактирования. При регистрации можно сохранять свои настройки. Параллельно рекомендую расширять свои знания в изучении профессиональных инструментов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

На ноутбуке стоит лицензионный фотошоп, прошла курсы , имею даже корочку о обучении. В этом редакторе можно делать все, что угодно. Дорого лицензия, но она для меня  себя оправдывает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Скачайте фотошоп от адоб, можно и бесплатно лмоаный качнуть. на ютюбе куча видеоуроков как в нем работать. Лучше проги нет для таких целей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...