Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Запчасти для Renault Megane


Laradit

Рекомендованные сообщения

Угораздило же меня купить Renault Megane. По хорошей цене купил с рук. Но не задался вопросом сразу, где покупать запчасти для этой машине. Где у нас это сделать посоветуете? Нужны тормозные диски

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


А вы что сами будете заниматься ремонтом своего автомобиля? Просто если вы будете это делать в автосервисе, то они вам и помогут найти необходимые запчасти. Я правда не знаю такой автосервис, где Фиаты ремонтируют.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Очень редко покупаю запчасти в автосервисе. У них очень большая наценка как правило. Да и могут запросто некачественные подсунуть запчасти по цене оригинальных. Так что лучше самому покупать их по возможности. Тормозные диски для Renault Megane можно купить в этом магазине https://japan-cars.com.ua/cars/renault/megane/tormoznaja_sistema/tormoznoj_disk/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


На этом сайте удобный поиск запчастей., который может вас выручить в свое время. Надо знать просто вин код вашего автомобиля и тогда вам легко подобрать что угодно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...