Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Россия готовится к финальному сражению на Донбассе...


Рекомендованные сообщения

Часть российской авиации переместилась из Беларуси в Брянскую область РФ

Речь идёт об аэродроме Сеща в Брянской области. Среди замеченной авиатехники: 
?19 истребителей
?минимум 20 военных вертолетов
?военно-транспортные самолеты АН-124 и ИЛ-76

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 month later...

России придет ПИ**А но за это придется заплатить немалую цену, но выбора у нас другого и быть не может. Так что будем весело мочить этих ОРКОВ-ПИ*А**СОВ. Слава Украине!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 6 months later...

московия готовиться к затяжной войне. они уже "зубы дракона" ставят в бэлгородской области и это не из-за того что ЗСУ нападут а для того что может быть при дальшей эскалации конфликта. Это делается для дальнейшей защиты от НАТО и США. США 1 дивизию пехоты направили с 800 ед техники в Польшу и еще 1 ,2 ед в декабре подгонят. Будут они в Польше 9 мес а потом сменка произойдет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 4 weeks later...

Тупейшая война, тупейшее злобное племя масквачей, захватившее огромную территорию и превращающее в отупевших многие финно-угорские, тюркские, монгольские, славянские, кавказские народы с помощью телевизора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...