Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Игры на компьютере


Malvina

Рекомендованные сообщения

Привет всем. Вижу. что мой сын, которому только три годика, совсем развивается не по своим годам. Он у меня уже прекрасно разговаривает, знает цвета, названия всех фруктов, овощей, животных. Много что он выучил из игр, которые играет у меня на телефоне. Я вот подумала о том, что было б неплохо ему какие-то игры на компьютере играть. Все-таки экран больше, было б удобнее. А какие и где включать сыну игры? Что скажете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вы не переживаете о том, что в таком малом возрасте игры для ребенка вредны? Я своим детям еще не разрешаю играть ни в какие компьютерные игры. Есть много игрушек и книг, пусть с ними время проводят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да, нет, наоборот. Я считаю, что современные дети должны развиваться соответственно их времени. Раньше ж мы с книгами сидели, потому как не было никаких гаджетов у нас. А ваши дети какого возраста?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мои дети чуть постарше. мальчику - четыре, а девочке -пять. Они в сад ходят, там с детьми играют. А дома рисуют и мультики смотрят. Игры мы только с ними настольные играем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Скільки батьків, стільки і різних думок на рахунок виховання і розвитку дітей. Я та мама, яка відносить себе до мам, які використовують сучасні підходи для того, щоб розвивати свою дитину. Ми з донечкою дуже любимо грати дидактичні, навчальні ігри. Однією з наших улюблених ігор є гра "What Do Animals Eat" https://www.manamonster.com/uk/games/59590-what-do-animals-eat

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...