Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Скатерть на кухню


Рекомендованные сообщения

Скоро ко мне приезжают гости. Будут у меня неделю жить. Убираюсь сейчас в квартире. И хочу еще скатерть на кухне обновить. А то ей уже сто лет в обед. Подскажите, где красивые скатерти посмотреть можно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я б гостей неделю, наверное, не выдержал. Это день-два гости, а больше... Вы очень гостеприимный человек, наверное. 

А скатертей полно сейчас. В любом хозяйственном магазине. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Смотря какую скатерть вы хотите - с ткани или клеенчатую. Мне кажется, нужно покупать такую скатерть, чтобы ее можно было мыть. Сейчас очень много красивых скатертей с клеенки есть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я недавно себе купил вот такую скатерть на стол https://oneprice.ua/ru/skatertini/1935/  Она силиконовая. Стоит 130 гривен. Расцветка яркая, красочная, оживляет весь интерьер кухни. 

Вот вроде мелочь - одну только скатерть поменял. А почему-то вся кухня преобразилась. Заходишь утром на такую кухню - и настояние повышается даже без кофе.

Да и столешницу скатерть бережет. Дешевле скатерть поменять, нежели столешницу.  

Вот можете сами посмотреть на нее. Прикольная, правда?

73821237342170.webp

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...