Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область
Nochnaia_fooria

Кредит без відмови?

Рекомендованные сообщения

Можна зараз отримати кредит без відмови взагалі? Особливо якщо гроші потрібні терміново. Звернувся в банк, так там відмовили, тому що не виправданий кредит був .Я брав як би на будівництво кредит, там відсоток менше, але мені його не схвалили. Зараз шукаю МФО в якому можна буде взяти.

Поделиться сообщением

МФО я думаю вам будь-яке не відмовить в тому щоб ви могли взяти кредит під невеликий відсоток. Але в МФО свої проблеми при взятті кредиту є, особливо тоді коли вам потрібно виплачувати кредит, а ви не встигаєте зробити виплату, то вам обов'язково нарахують відсоток невеликий.

Поделиться сообщением

Насколько небольшой процент они могут начислить? Не придется ли потом всю сумму кредита выплатить или придется? Я много начитался в интеренете и по этому в первом попавшемся МФО брать бы не хотел кредит.

Поделиться сообщением

Все залежить від сумлінності МФО, різні МФО нараховують свій відсоток за прострочення. Я брав кредит без відмови https://soscredit.ua/uk/poslugi-kredituvannya/vigidni-krediti/kredit-onlajn-terminovo-bez-vidmovi у компанії Soscredit, ось там мені за одну прострочення нічого не нарахували. Якщо ти знаєш що не встигнеш виплатити внесок по кредиту, то можна менеджеру повідомити що не встигаєш виплатити, вони тоді виплату можуть перенести на пару днів. А коли ти береш у них кредит не перший раз, навіть можуть видати кредитні канікули на пару тижнів. Зручна річ, коли якийсь форс мажор з'являється в житті.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас