Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Лазерная коррекция зрения


Рекомендованные сообщения

Скажите, кто делал операцию по лазерной коррекции зрения. Хотелось бы услышать ваше мнение об этой процедуре. Зрение вернулось? Боно было во время операции или нет. И мне вот интересно, как можно держать глаз открытым?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мне тоже нужно делать такую  операцию. Офтальмолог советовал. И меня тоже беспокоит эта деталь - как можно во время операции держать глаз открытым, когда тебе там что-то делать будут. А если я закрою его, что тогда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Моему брату делали лазерную коррекцию зрения. Он даже таким вопросом и не задавался. Они там все делают так, что ты ничего не почувствуешь и глаз сам находится в отрытом состоянии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

9 минут назад, Глазурь сказал:

Скажите, кто делал операцию по лазерной коррекции зрения. Хотелось бы услышать ваше мнение об этой процедуре. Зрение вернулось? Боно было во время операции или нет. И мне вот интересно, как можно держать глаз открытым?

Мне делали лазерную коррекцию зрения   https://visium.com.ua/lazernaya_korrektsiya_zreniya/ Сначала, естественно, меня обследовали на всяком-разном офтальмологическом оборудовании. Потом назначили день операции. Я очень волновался. Мне закапали глаз какими-то каплями. Боли я не чувствовал абсолютно. И глаз как то не моргался сам собой - так что за это можете вообще не волноваться ) .

Теперь вижу отлично. Так что если вам врач советовал делать эту операцию - даже и не раздумывайте, делайте.

iY1jOu5H.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 months later...

Здравствуйте! Я подскажу, где я проходил обследование, клиника Эксимер. Мне сделали лазерную коррекцию зрения eximer.ua с помощью которой, я взглянул на мир другими, а главное здоровыми глазами. Благодарен врачам, что помогли решить мне мою проблему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 months later...

Спочатку перед тим, чим робити таку операцію, потрібно проконсультуватися з офтальмологом. Мені потрібна була мікрохірургія ока у Львові https://lvivmedicalcenter.com/services/ophthalmology/ у цій клініці я проходив обстеження, фахівці підібрали індивідуально під мене лікування, яке допомогло мені надалі відновити зір та добре бачити. Раджу і вам звернутися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Зрозуміло, що ви хочете зробити усе правильно. Рекомендую вам звернути увагу на компанію "Вавілон", яка є перевіреною похоронною службою у Києві. Вони працюють уже дуже давно і завоювали довіру багатьох клієнтів завдяки високому рівню сервісу та доступним цінам. Ви можете подивитись її ритуальні послуги у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ їх сторінка надає повну інформацію про їхні послуги. Вони пропонують повний спектр ритуальних послуг, починаючи від організації похорону до пам'ятних ритуалів. Важливо, що вони підходять до кожного клієнта з особливою увагою та повагою.
  • Дякую за поради, але я волію зайнятися цим самостійно. Мені не потрібні зайві компанії або послуги. Важливо знайти агентство, яке відповідає моїм вимогам і очікуванням. Я вважаю за краще особисто відвідати кілька агентств, щоб зрозуміти, які саме вони пропонують послуги та наскільки вони професійні у своїй роботі.
  • Я розумію, наскільки це складно, адже сам нещодавно проходив через це. Вам варто розглянути кілька варіантів, оскільки в Києві досить багато агентств, які пропонують ритуальні послуги. Зверніть увагу на відгуки клієнтів у мережі, це може допомогти зробити правильний вибір. Також рекомендую звернути увагу на те, які додаткові послуги вони пропонують, наприклад, організацію поминального обіду, транспортування тіла, виготовлення пам'ятників тощо.
  • Я зіткнувся з непростою задачею, оскільки потрібно знайти ритуальні послуги у Києві для організації похорону родича. Можливо, хтось може порекомендувати надійні агентства? Це мій перший досвід у цій справі, тому важливо, щоб усе пройшло гладко та з повагою. Хотілося б також знати про цінові категорії та додаткові послуги, які вони можуть надати. 
  • Важливо, щоб піца була не лише смачною, але і цікавою для малят. Для тих, хто шукає неперевершені смакові враження, раджу звернутися до "Sushi Pizza 39". Тут вас чекає чудовий асортимент піці. Піца доставка в Тернополі https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/ від "Sushi Pizza 39" – це не просто страва, це справжнє кулінарне відкриття для діток. Вони можуть обрати улюблені начинки або сміливо спробувати щось зовсім нове. А ще тут завжди чекають приємні акції, які роблять ваше замовлення ще вигіднішим. Спробуйте, і ваші малюки будуть вражені!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...