Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Что стоит покупать на черную пятницу?


mozess123

Рекомендованные сообщения

Хотел недавно покупать новый ноутбук сыну, он просто хочет играть в игры и также начать заниматься блогерством, но на телефоне просто зрение портит, хочу чтобы он перешел на что то более серьезное, думал покупать на ЧП.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Черная пятница неплохая распродажа, в принципе можно купить хорошие товары без проблем, но я лично опасаюсь еще ее, потому что говорят по телевизору, что много мошенников и попасть на них очень легко.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я вот тоже посмотрел некоторые телеканалы, многие говоря что мошенников много, н онебудут же они в интернет магазинах официальных продавать товары? Мне кажется также, что это уголовно наказуемо.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

24.11.2021 в 16:16, mozess123 сказал:

Хотел недавно покупать новый ноутбук сыну, он просто хочет играть в игры и также начать заниматься блогерством, но на телефоне просто зрение портит, хочу чтобы он перешел на что то более серьезное, думал покупать на ЧП.

Вполне реально, что у них есть свой сайт по типу какого то интернет магазина и там они просто обманывают, но на таких шанс попасть маленький, да и заходите просто в уже проверенный магазин.

Я вот почитал статью про черную пятницу https://tsn.ua/ru/ukrayina/ceny-probili-dno-kak-prohodit-chernaya-pyatnica-v-allo-1914853.html вижу что Алло хорошо готовится к этой самой пятнице и товары буду покупать у них, потому что знаю, они вроде бы уже больше десяти лет продают технику и товары, у меня даже местные магазины есть от Алло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 year later...

Мы покупали хлебопечку https://bt.rozetka.com.ua/breadmakers/c80154/page=5/ когда поняли что с ценами на хлеб в Одессе что то не так! Да и мало того что дешевле так и вкуснее выходит хлеб!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Зрозуміло, що ви хочете зробити усе правильно. Рекомендую вам звернути увагу на компанію "Вавілон", яка є перевіреною похоронною службою у Києві. Вони працюють уже дуже давно і завоювали довіру багатьох клієнтів завдяки високому рівню сервісу та доступним цінам. Ви можете подивитись її ритуальні послуги у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ їх сторінка надає повну інформацію про їхні послуги. Вони пропонують повний спектр ритуальних послуг, починаючи від організації похорону до пам'ятних ритуалів. Важливо, що вони підходять до кожного клієнта з особливою увагою та повагою.
  • Дякую за поради, але я волію зайнятися цим самостійно. Мені не потрібні зайві компанії або послуги. Важливо знайти агентство, яке відповідає моїм вимогам і очікуванням. Я вважаю за краще особисто відвідати кілька агентств, щоб зрозуміти, які саме вони пропонують послуги та наскільки вони професійні у своїй роботі.
  • Я розумію, наскільки це складно, адже сам нещодавно проходив через це. Вам варто розглянути кілька варіантів, оскільки в Києві досить багато агентств, які пропонують ритуальні послуги. Зверніть увагу на відгуки клієнтів у мережі, це може допомогти зробити правильний вибір. Також рекомендую звернути увагу на те, які додаткові послуги вони пропонують, наприклад, організацію поминального обіду, транспортування тіла, виготовлення пам'ятників тощо.
  • Я зіткнувся з непростою задачею, оскільки потрібно знайти ритуальні послуги у Києві для організації похорону родича. Можливо, хтось може порекомендувати надійні агентства? Це мій перший досвід у цій справі, тому важливо, щоб усе пройшло гладко та з повагою. Хотілося б також знати про цінові категорії та додаткові послуги, які вони можуть надати. 
  • Важливо, щоб піца була не лише смачною, але і цікавою для малят. Для тих, хто шукає неперевершені смакові враження, раджу звернутися до "Sushi Pizza 39". Тут вас чекає чудовий асортимент піці. Піца доставка в Тернополі https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/ від "Sushi Pizza 39" – це не просто страва, це справжнє кулінарне відкриття для діток. Вони можуть обрати улюблені начинки або сміливо спробувати щось зовсім нове. А ще тут завжди чекають приємні акції, які роблять ваше замовлення ще вигіднішим. Спробуйте, і ваші малюки будуть вражені!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...