Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область
mozess123

Медичне питання

Рекомендованные сообщения

Мі з дружиною у шлюбі уже кілька років. Хотіли б завести дітей. Але щось не виходить. Може, хто стикався такою проблемою? Можна цим зарадити якось медикаментозно? Чи що робити. Порадьте.

Поделиться сообщением

У мене знайомі лікувалися-лікувалися. Нічого не виходить. Стали жити, як живеться. А оце нещодавно зустрічаю їх, а вони с коляскою йдуть. Такі щасливі. Я думала, дитину всиновили. Але це вона сама родила. Коли не ждали - ось такий сюрприз. Так що вірити треба - і все буде добре.

Поделиться сообщением

Не на форумі питайте, а ідіть до лікаря. Може вам просто відпочити треба, чи вітамін якихось попити. Ми у такому ритмі живемо, так похарчуємось, стреси постійні. Ось так і буває.

Навіть образ думок треба поміняти. Мислити треба позитивно. 

Поделиться сообщением

Іноді самі лікарі не можуть сказати, у чому причина, коли пара не має дітей. Начебто і здорові все, а аналізи беруть - все у порядку. Значить, не час ще. 

Але й любому випадку, можно пропити якийсь курс вітаміні, поїхати відпочити удвох. До речі, і такий мінерал - цинк  https://apteka-ds.com.ua/catalog/mineraly/tsynk Він бере участь у виробітку гормону тестостерону, при його прийомі сперматозоїди становляться більш активні та рухливі. Це вам точно піде на користь.

До речі, він і коштує недорого. Я якось купував. Щось біля тридцяти гривень за упаковку. 

Хочете - можете ще з лікарем проконсультуватися.

4820142439676.jpg

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас