Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Где покупаете лекарства?


mozess123

Рекомендованные сообщения

Всем привет, народ. Хочу спросить, кто где покупает лекарства. Сейчас столько аптек, что не знаешь, куда обращаться. Хочется ведь, чтобы и цена на лекарства была адекватная, и чтобы на подделку не попасть, ну и чтобы можно было найти любое лекарство. Жду ваших ответов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Лично у меня какой-то определенной любимой аптеки нет. Стараюсь выбрать, где подешевле. Сейчас цены на лекарства такие, что у каждого, по моему, единственный критерий при выборе лекарства - это его стоимость.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я вообще не частый клиент аптек. Покупаю в основном в ближайшей аптеке, она у нас возле дома находится. Называется Аптека низких цен. Ассортимент лекарств вроде неплохой, да и цены нормальные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А мне нравится аптека Рецептика  https://receptika.ua/    Я уже довольно долго в ней лекарство покупаю. Цены там ниже, чем в остальных аптеках. Ассортимент лекарств большой - можно найти даже довольно редкие лекарства.

Раньше ходил за лекарствами сразу в аптеку. А сейчас вначале заказываю на сайте. А потом иду в аптеку, называю фармацевту номер, которые мне приходит в смс, и забираю лекарство.

Кстати, на сайте указаны номера бесплатных телефонов - можно позвонить и получить консультацию по любому вопросу. Я, например, звонил недавно и спрашивал, как лучше принимать антибиотик - до еды или после еды.  Мне все понятно рассказали.

90.png?1494079369

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 month later...
 • 1 month later...

я смотрю и сравниваю цены в ближайших аптеках на поисковике МояАптека сначала, а потом бронирую тут же в самой дешевой, иду и забираю)) Все просто и экономно получается))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Зрозуміло, що ви хочете зробити усе правильно. Рекомендую вам звернути увагу на компанію "Вавілон", яка є перевіреною похоронною службою у Києві. Вони працюють уже дуже давно і завоювали довіру багатьох клієнтів завдяки високому рівню сервісу та доступним цінам. Ви можете подивитись її ритуальні послуги у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ їх сторінка надає повну інформацію про їхні послуги. Вони пропонують повний спектр ритуальних послуг, починаючи від організації похорону до пам'ятних ритуалів. Важливо, що вони підходять до кожного клієнта з особливою увагою та повагою.
  • Дякую за поради, але я волію зайнятися цим самостійно. Мені не потрібні зайві компанії або послуги. Важливо знайти агентство, яке відповідає моїм вимогам і очікуванням. Я вважаю за краще особисто відвідати кілька агентств, щоб зрозуміти, які саме вони пропонують послуги та наскільки вони професійні у своїй роботі.
  • Я розумію, наскільки це складно, адже сам нещодавно проходив через це. Вам варто розглянути кілька варіантів, оскільки в Києві досить багато агентств, які пропонують ритуальні послуги. Зверніть увагу на відгуки клієнтів у мережі, це може допомогти зробити правильний вибір. Також рекомендую звернути увагу на те, які додаткові послуги вони пропонують, наприклад, організацію поминального обіду, транспортування тіла, виготовлення пам'ятників тощо.
  • Я зіткнувся з непростою задачею, оскільки потрібно знайти ритуальні послуги у Києві для організації похорону родича. Можливо, хтось може порекомендувати надійні агентства? Це мій перший досвід у цій справі, тому важливо, щоб усе пройшло гладко та з повагою. Хотілося б також знати про цінові категорії та додаткові послуги, які вони можуть надати. 
  • Важливо, щоб піца була не лише смачною, але і цікавою для малят. Для тих, хто шукає неперевершені смакові враження, раджу звернутися до "Sushi Pizza 39". Тут вас чекає чудовий асортимент піці. Піца доставка в Тернополі https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/ від "Sushi Pizza 39" – це не просто страва, це справжнє кулінарне відкриття для діток. Вони можуть обрати улюблені начинки або сміливо спробувати щось зовсім нове. А ще тут завжди чекають приємні акції, які роблять ваше замовлення ще вигіднішим. Спробуйте, і ваші малюки будуть вражені!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...