Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Нужен английский


Рекомендованные сообщения

Очень нужен английский язык. Через год наша фирма открывает представительство за рубежом. Но отправят в этот филиал только тех кто хорошо владеет английским языком. Итак, у меня есть год чтобы довести свой английский до идеала. Куда идти? Готов учиться сутками. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Возможно, сутками вам учиться и не стоит. Но вот то что нужно найти место где вас смогут идеально обучить английскому - истиная правда. Вот эти курсы вы еще не рассматривали https://englishbridge.org/  ? Рекомендую пристально изучить. Есть возможность максимально прокачать знания и пройти интенсивы по английскому, а также заниматься в группе или индивидуально. Увидите, через некоторое время вы и думать будете на английском. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 month later...
 • 4 months later...

Наприклад, якщо дитина готується разом з Вами в перший клас, то дивіться безкоштовно Завдання для дітей 6-7 років (1 клас) https://childdevelop.com.ua/worksheets/tag-klas1-sortpop  Практичні завдання для першокласників. Всі діти люблять ігри та головоломки, тому оцінять завдання для першокласників. Буде цікаво...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 years later...

Індивідуальні уроки з репетитором англійської мови можуть допомогти вам значно покращити ваші мовні навички та досягти вашої цілей. Спершу визначте, що саме ви хочете досягти за допомогою індивідуальних уроків. Це може бути покращення розмовних навичок, підготовка домашніх іспитів, вивчення англійської мови для роботи чи інше. Знайдіть репетитора з англійської мови, який відповідає потребам. Ви можете шукати репетитора через інтернет, спеціалізовані мовні платформи, оголошення або рекомендації від знайомих. Оберіть репетитора, який має досвід роботи з учнями на вашому рівні.  Найкращі репетитори на сайті legko-v-uchebe  Індивідуальні уроки з репетитором англійської

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Разом із повторним розробітком план навчання визначте теми, які ви будете вивчати, і обговоріть обсяг роботи на кожному уроці. Беріть активну участь у заняттях, спілкуйтеся англійською мовою, ставте питання та виконуйте завдання, які дають вам репетитор. Регулярно відстежуйте свій прогрес та обговорюйте його з репетитором. Не соромтеся давати репетитору зворотний зв'язок щодо того, як ви сприймаєте процес навчання та які зміни можна внести для покращення результатів.Індивідуальні уроки з репетитором англійської мови допоможуть вам індивідуально працювати над своїми слабкими сторонами та досягти ваших мовних цілей. Не соромтеся активно співпрацювати з репетитором і програмою вашого очікування від процесу навчання.  Найкращі репетитори на сайті only-student  Онлайн репетитор з англійської мови

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Зрозуміло, що ви хочете зробити усе правильно. Рекомендую вам звернути увагу на компанію "Вавілон", яка є перевіреною похоронною службою у Києві. Вони працюють уже дуже давно і завоювали довіру багатьох клієнтів завдяки високому рівню сервісу та доступним цінам. Ви можете подивитись її ритуальні послуги у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ їх сторінка надає повну інформацію про їхні послуги. Вони пропонують повний спектр ритуальних послуг, починаючи від організації похорону до пам'ятних ритуалів. Важливо, що вони підходять до кожного клієнта з особливою увагою та повагою.
  • Дякую за поради, але я волію зайнятися цим самостійно. Мені не потрібні зайві компанії або послуги. Важливо знайти агентство, яке відповідає моїм вимогам і очікуванням. Я вважаю за краще особисто відвідати кілька агентств, щоб зрозуміти, які саме вони пропонують послуги та наскільки вони професійні у своїй роботі.
  • Я розумію, наскільки це складно, адже сам нещодавно проходив через це. Вам варто розглянути кілька варіантів, оскільки в Києві досить багато агентств, які пропонують ритуальні послуги. Зверніть увагу на відгуки клієнтів у мережі, це може допомогти зробити правильний вибір. Також рекомендую звернути увагу на те, які додаткові послуги вони пропонують, наприклад, організацію поминального обіду, транспортування тіла, виготовлення пам'ятників тощо.
  • Я зіткнувся з непростою задачею, оскільки потрібно знайти ритуальні послуги у Києві для організації похорону родича. Можливо, хтось може порекомендувати надійні агентства? Це мій перший досвід у цій справі, тому важливо, щоб усе пройшло гладко та з повагою. Хотілося б також знати про цінові категорії та додаткові послуги, які вони можуть надати. 
  • Важливо, щоб піца була не лише смачною, але і цікавою для малят. Для тих, хто шукає неперевершені смакові враження, раджу звернутися до "Sushi Pizza 39". Тут вас чекає чудовий асортимент піці. Піца доставка в Тернополі https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/ від "Sushi Pizza 39" – це не просто страва, це справжнє кулінарне відкриття для діток. Вони можуть обрати улюблені начинки або сміливо спробувати щось зовсім нове. А ще тут завжди чекають приємні акції, які роблять ваше замовлення ще вигіднішим. Спробуйте, і ваші малюки будуть вражені!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...