Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Средства индивидуальной защиты


Рекомендованные сообщения

Где обычно покупаете специальные защитные перчатки и другие средства индивидуальной защиты?

Поделитесь информацией, пожалуйста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, mozess123 сказал:

Какие именно перчатки вам нужны? Есть в строительных торговых центрах типа Эпицентра. Не смотрели там?

Перчатки нужны специальные, защищающие от порезов, с полиуретановым покрытием.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Амина сказал:

Где обычно покупаете специальные защитные перчатки и другие средства индивидуальной защиты?

Поделитесь информацией, пожалуйста.

Видел достаточно широкий ассортимент средств индивидуальной защиты в том магазине, где покупаю себе спецодежду. Попробуйте посмотреть там. Они делают доставку товара по всей Украине, через Новую почту. Вообще наиболее широко специализируются именно на рабочей одежде. Но так же продают там рабочую обувь и СИЗ. Вот специально отобрал для вас защитные перчатки https://svan.com.ua/zashchitnye-perchatki-1/ , которые предлагает магазин Сван. Похоже есть то, что вам нужно ) Желаю вам удачной покупки!

e741f431b685850fe9499b208099ee89.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 9 months later...

Вам нужно искать перчатки соответствующие директиве EN 388 x Х x x, где каждый x - это число от 0 до 5, второй х будет соответствовать устойчивости к порезам, максимально 5 (для этого стандарта). Лучше всего отталкиваться от таких показателей, найти проще, компании, которые продают продукцию соответствующую европейским стандартам всегда стараются указать эти данные, чтобы людям проще было найти то что им нужно, например вот тут, сам недавно перешерстил не один магазин, пока нашел то, что действительно стоит тех денег, которые просят за перчатки. Большинство магазинов даже не знают о существовании таких стандартов и это печально, так как покупая ты надеешься, что руки защищены, но оказывается, что там где-то мелкими буквами было написано, что они устойчивы к порезам, правда тупым ножом))) или устойчивы но не полностью. В общем рекомендую искать по соответствию стандартам, а не просто по названию. Вот прикрепил пример перчатки с уровнем защиты - 5 от порезов.

vecut50.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Новини України – це надзвичайно значуща тематика на сьогоднішній день. Більше того, інформацією у країні стежать не лише жителі України, а й люди з інших країн. Новини в країні можуть залучити інтерес світового суспільства та державних діячів, особливо в рамках із глобальними відносинами, військовими подіями та іншими світовими проблемами. Ознайомитися з новинами в країні кожен, хто цікавиться, може на інтернет-ресурсі видання Inkorr за гіперпосиланням у цій статті. Проаналізуємо ключові категорії подій, що характеризуються найбільшою популярністю серед людей.   1. Політична сфера. Відомості у сфері політики охоплюють широкий спектр подій, таких як затвердження правил та ухвал законодавчого органу, світові відносини, державні кризи та вибори. Це також включає інформацію про роботу партій та лідерів. У країні завжди активно розвиваються політичні події, відповідно до інформації це також буде розглянуто докладно.   2. Економічна сфера. В галузі економіки показані відомості про комерційну діяльність та капіталовкладення, господарські показники країни (таких як суспільне виробництво, процес інфляції, зайнятість людей), а також події на фондових майданчиках, банківській сфері та нормативній діяльності. Новини країни у галузі економіки користуються значною популярністю не лише серед мешканців країни, а й серед світових діячів.   3. Соціальна сфера. Відомості про соціальну сферу включають інциденти зі світу культури, мистецтва, освітньої системи та наукової галузі. Це можуть бути культурні програми, оновлення в освітній системі, наукові відкриття та соціальні програми. Новини країни завжди включають необхідну інформацію про події в суспільстві.   4. Фінансова сфера. У галузі фінансів висвітлюються події, пов'язані із банківськими операціями, податковою політикою, особистими фінансами громадян. Це також включає інформацію про страхування, пенсійні реформи та інвестиційні пропозиції. Також варто виділити, що відомості грошей у країні передбачають всебічну поінформованість про доходи людей. Це чудова можливість тримати руку на пульсі новин країни та отримувати останню інформацію.   Якщо ви обираєте портал видання Інкор, то це шанс прочитати останні відомості України. Сайт протягом багатьох років забезпечує користувачам виключно достовірну інформацію на будь-які з перерахованих вище тем
  • Привіт! Нещодавно моя сім'я постраждала від застуди, і у всіх нас з'явився кашель. Нам дуже допомогли відхаркувальні засоби https://zdravica.ua/vidkharkuvalni-preparati які ми замовили в аптеці Здравиця онлайн. Тут великий вибір лікарських препаратів, і це дозволяє кожному знайти те, що йому підходить. Однією з переваг є зручність замовлення онлайн і швидка доставка. Ми отримали замовлення вчасно, і вже через кілька днів всі почали відчувати полегшення. Тепер ми обираємо Здравицю онлайн для покупки ліків, і раджу іншим зробити те ж саме!
  • А які можете порадити купити відхаркувальні засоби? 
  • Сейчас много разных вариантов. Но я советую посмотреть здесь http://1xbetaffiliates.net/ru/ условия партнерской программы. Я сам там зарегистрировался и за месяц получил неплохие деньги. Ведь у них за каждого игрока пожизненная комиссия до 40%.
  • а меня интересует цена хорошего ноутбука для работы. Что можете порекомендовать из своего опыта?
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...