Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область
seniora

Змішане годування

Рекомендованные сообщения

Годую дитину грудним молоком всього пару місяців, але відчуваю, що вона не наїдається. Хочу переходити на змішане годування. Як правильно його організувати? Яку суміш вибрати? І чи можна знайти причини, чому молоко пропадає?

Поделиться сообщением

В першу чергу, вам потрібно відвідати педіатра, порадитися з доктором. Потім, варто купити молоковідсмоктувач і пробувати зціджувати молоко, що б його більше надходило. І частіше прикладайте дитину до грудей, можливо і не доведеться переводити на суміш.

Поделиться сообщением

Причин чому пропадає грудне молоко багато: від емоційного стану матері до генетичних особливостей організму. Так само причини переходу на змішане вигодовування можуть бути за потребою ситуації або навмисному бажанні матері. Про все це, про вибір суміші і про саме змішане годування можете прочитати тут https://mamako.ua/blog/0-3-misyatsi/osnovnye-prichiny-perekhoda-na-smeshannoe-vskarmlivanie/

Поделиться сообщением

У мене взагалі практично не було молока ні з першою дитиною, ні з другою. І що я не робила, нічого не допомогло. У мене діти виросли на суміші Малюк, ніяких проблем не було.

Поделиться сообщением

Я думаю, что каждая мама должна смотреть индивидуально по своему реьенку. Есть дети, которые быстро наедаютьяс и им полностью хватает молока, а есть такие, которых нужно докармливать. 

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас