Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Микроавтобус


Wolter

Рекомендованные сообщения

Кто-то сталкивался с такой проблемой может - я меня есть грузовой микроавтобус, так вот вопрос - реально его переделать в пассажирский? А то надобность в грузовом отпала, а на пассажирских перевозках можно зарабатывать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так в грузовом же окон нет. То есть как - прорезать что ли и делать окна. Да и вообще - салон, сиденья.. Дорогое удовольствие получится. Хотя может и ошибаюсь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так что гадать-то? Переоборудованием микроавтобусов в Бердичеве занимаются: https://luxcenter.com.ua/ Можно им позвонить и все подробно разузнать. Думаю, должны по ценам сориентировать. И тогда будет понятно, стоит ли вообще это все затевать. А так может проще продать этот ваш микроавтобус да и все? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не согласен! Продавать - это вообще глупо. Вы его продадите, деньги потратите и все. А вот если сделаете переоборудование, то он вам многие годы еще будет прибыль приносить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 year later...

Если Вас интересует аренда автобуса с водителем, то https://city-bus.rent/bus-rental/ тут самые удобные и гибкие цены.  Этим летом все не дорого...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Зрозуміло, що ви хочете зробити усе правильно. Рекомендую вам звернути увагу на компанію "Вавілон", яка є перевіреною похоронною службою у Києві. Вони працюють уже дуже давно і завоювали довіру багатьох клієнтів завдяки високому рівню сервісу та доступним цінам. Ви можете подивитись її ритуальні послуги у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ їх сторінка надає повну інформацію про їхні послуги. Вони пропонують повний спектр ритуальних послуг, починаючи від організації похорону до пам'ятних ритуалів. Важливо, що вони підходять до кожного клієнта з особливою увагою та повагою.
  • Дякую за поради, але я волію зайнятися цим самостійно. Мені не потрібні зайві компанії або послуги. Важливо знайти агентство, яке відповідає моїм вимогам і очікуванням. Я вважаю за краще особисто відвідати кілька агентств, щоб зрозуміти, які саме вони пропонують послуги та наскільки вони професійні у своїй роботі.
  • Я розумію, наскільки це складно, адже сам нещодавно проходив через це. Вам варто розглянути кілька варіантів, оскільки в Києві досить багато агентств, які пропонують ритуальні послуги. Зверніть увагу на відгуки клієнтів у мережі, це може допомогти зробити правильний вибір. Також рекомендую звернути увагу на те, які додаткові послуги вони пропонують, наприклад, організацію поминального обіду, транспортування тіла, виготовлення пам'ятників тощо.
  • Я зіткнувся з непростою задачею, оскільки потрібно знайти ритуальні послуги у Києві для організації похорону родича. Можливо, хтось може порекомендувати надійні агентства? Це мій перший досвід у цій справі, тому важливо, щоб усе пройшло гладко та з повагою. Хотілося б також знати про цінові категорії та додаткові послуги, які вони можуть надати. 
  • Важливо, щоб піца була не лише смачною, але і цікавою для малят. Для тих, хто шукає неперевершені смакові враження, раджу звернутися до "Sushi Pizza 39". Тут вас чекає чудовий асортимент піці. Піца доставка в Тернополі https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/ від "Sushi Pizza 39" – це не просто страва, це справжнє кулінарне відкриття для діток. Вони можуть обрати улюблені начинки або сміливо спробувати щось зовсім нове. А ще тут завжди чекають приємні акції, які роблять ваше замовлення ще вигіднішим. Спробуйте, і ваші малюки будуть вражені!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...