Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область
Лерочек

Розвиток через книжки

Рекомендованные сообщения

Сподіваюся ви поділяєте зі мною думку, що книги допомагають в розумовому розвитку вашого чада. У зв'язку з цим я в постійних пошуках нових сторів з книгами. Хтось може допомогти в даному питанні? Можливо порекомендуєте щось дійсно цікаве

Поделиться сообщением

Саме з магазином я наврядчи зможу вам допомогти, ми часто беремо книги в місцевій бібліотеці їх там досить багато, інтерес є, а це головне. У питанні з розвитком - згоден! Любов до книг йде з дитинства. 

Поделиться сообщением

Розвиваюча література для дітей це як крок у щось невідоме і нове, багато спочатку приймають його з побоюванням, а потім отримують задоволення, а разом з цим і позитивний прогрес, ми купуємо в «книгарні» відмінне місце не далеко від нашого будинку.

Поделиться сообщением

Я напевно вже й не згадаю коли востаннє купувала щось в магазині з літератури.
 Знайшла відмінний сайт, де замовляю книги для дітей  https://bookish.kiev.ua/literatura-dlya-ditei тут постійно оновлюється асортимент і він просто величезний!
 Тому питання з місцем для придбання конкретно у нас вирішене раз і назавжди. А в зв'язку з тим, що почали вивчати англійську мову купую книги і такого роду, дитячі відмінно в цьому допомагають і запам'ятовується легше.
Рекомендую перевірене часом місце!
З останньгого "365 Things to Do with Paper and Cardboard" -дитина у захваті. 
4323be42-270c-11e6-9f18-000c29e6f02a_5dd

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас