Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Часы


Franklin

Рекомендованные сообщения

Доброго дня всем. Хочу посоветоваться. Дело в том, что я очень хочу купить швейцарские часы, но проблема в том, что стоят они очень дорого - у меня просто нет таких денег. Вот и подумал - может купить часы б/у: https://borysenkowatch.com.ua/prodazha-shvejcarskih-chasov/ Я просто как рассуждаю - у них качество высшей категории, так что от того, что их кто-то поносил несколько лет они хуже не станут. А вы как думаете по этому поводу? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну вообще, конечно, дело вкуса. Но лично я считаю так - швейцарские часы, это прежде всего показатель статуса. А раз у вас денег нет, то может и не стоит их покупать? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я ничего плохого не вижу в том, чтобы этот купить этот модный и стильный аксессуар. Да, бывший в употреблении, и что? Эти часы ведь даже БУ дорого стоят, так что не каждый может себе это позволить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ничего зазорного в такой покупке не вижу. Тут дело ведь не только в статусе и прочем. Просто это действительно шикарные часы. Один раз купите - и на всю жизнь их хватит! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 weeks later...

Если нет денег на швейцарские часы, то лучше купить какие-нибудь другие. Люди не продают просто так часы, тем более очень дорого, видимо в них какой-то брак. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 month later...
 • 1 month later...

Но они очень дорого стоят, не каждый сможет себе такие часы позволить. Я предпочитаю покупать качественные, но недорогие часы, они тоже неплохие как по мне. Но ваш вариант тоже очень крутой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 month later...
17.09.2020 в 10:34, TamarkaFder сказал:

Мне больше нравятся смарт часы, мне кажется,ч то именно такой вариант более современен и практичен.

Понятное дело! Особенно приятно когда новогодние скидки на технику делают не плохие, в два раза приятнее купить то что давно так хотел!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Зрозуміло, що ви хочете зробити усе правильно. Рекомендую вам звернути увагу на компанію "Вавілон", яка є перевіреною похоронною службою у Києві. Вони працюють уже дуже давно і завоювали довіру багатьох клієнтів завдяки високому рівню сервісу та доступним цінам. Ви можете подивитись її ритуальні послуги у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ їх сторінка надає повну інформацію про їхні послуги. Вони пропонують повний спектр ритуальних послуг, починаючи від організації похорону до пам'ятних ритуалів. Важливо, що вони підходять до кожного клієнта з особливою увагою та повагою.
  • Дякую за поради, але я волію зайнятися цим самостійно. Мені не потрібні зайві компанії або послуги. Важливо знайти агентство, яке відповідає моїм вимогам і очікуванням. Я вважаю за краще особисто відвідати кілька агентств, щоб зрозуміти, які саме вони пропонують послуги та наскільки вони професійні у своїй роботі.
  • Я розумію, наскільки це складно, адже сам нещодавно проходив через це. Вам варто розглянути кілька варіантів, оскільки в Києві досить багато агентств, які пропонують ритуальні послуги. Зверніть увагу на відгуки клієнтів у мережі, це може допомогти зробити правильний вибір. Також рекомендую звернути увагу на те, які додаткові послуги вони пропонують, наприклад, організацію поминального обіду, транспортування тіла, виготовлення пам'ятників тощо.
  • Я зіткнувся з непростою задачею, оскільки потрібно знайти ритуальні послуги у Києві для організації похорону родича. Можливо, хтось може порекомендувати надійні агентства? Це мій перший досвід у цій справі, тому важливо, щоб усе пройшло гладко та з повагою. Хотілося б також знати про цінові категорії та додаткові послуги, які вони можуть надати. 
  • Важливо, щоб піца була не лише смачною, але і цікавою для малят. Для тих, хто шукає неперевершені смакові враження, раджу звернутися до "Sushi Pizza 39". Тут вас чекає чудовий асортимент піці. Піца доставка в Тернополі https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/ від "Sushi Pizza 39" – це не просто страва, це справжнє кулінарне відкриття для діток. Вони можуть обрати улюблені начинки або сміливо спробувати щось зовсім нове. А ще тут завжди чекають приємні акції, які роблять ваше замовлення ще вигіднішим. Спробуйте, і ваші малюки будуть вражені!
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...