Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Что любим делать когда отдыхаем?


Persic

Рекомендованные сообщения

Поговорим о том, что мы любим делать во время отдыха? О наших хобби, любимых развлечениях и так далее. Я, например, люблю интеллектуальные игры, разгадывать кроссворды.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Обычно у меня полно дел по дому. Побочный эффект от частного дома. Постоянно что-то надо ремонтировать и делать. В остальное время смотрю телевизор. Кино и сериалы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А я играю в разные игры компьютерные. Обычно на них времени нет. То туда сходишь, то сюда. А сейчас все время дома сидишь. Вот и развлекаюсь так. Играю в основном в танки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А я стараюсь расширять свои познания. Дело в том что я играю в разные интеллектуальные игры, даже в спортивный ЧГК несколько раз играл. И поэтому мне постоянно нужно расширять свои знания. В этом мне помогает, например, вот такой сайт, где сегодня прочитал интересные факты о кротах https://taptut.com/interesnye-fakty-o-krotah/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 4 months later...

Очень люблю заниматься вышивкой и бисероплетением. Это немалый труд, нужна усидчивость и терпение. Но кто занимается таким видом творчества, то могу посоветовать приобрести бисер прециоза по ссылке.  Там огромный выбор цветов, ровные бисеринки и приемлемая цена - вот, что я сразу отметила для себя.  Красота получается с первой попытки. Preciosa стал моим спутником и верным товарищем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 years later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 5 months later...

Я захоплююсь рукоділлям і постійно шукаю місце, де можна замовити якісні матеріали та інструменти. Може, хтось порекомендує, де найкраще замовляти товари для рукоділля?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я з радістю поділюся своїм досвідом з вами. Одним із моїх улюблених магазинів рукоділля є Carisma  https://carisma.ua/ . Там ви знайдете все, що потрібно для вашого творчого процесу! Цей магазин пропонує широкий вибір ниток, тканин, аксесуарів та інструментів. Їх асортимент вражає своєю різноманітністю і якістю. Чи вам потрібні гачки для в'язання, кольорові шпильки для шиття або крутий бісер? Немає проблем, у Carisma ви знайдете все це та ще багато іншого! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Новини України – це надзвичайно значуща тематика на сьогоднішній день. Більше того, інформацією у країні стежать не лише жителі України, а й люди з інших країн. Новини в країні можуть залучити інтерес світового суспільства та державних діячів, особливо в рамках із глобальними відносинами, військовими подіями та іншими світовими проблемами. Ознайомитися з новинами в країні кожен, хто цікавиться, може на інтернет-ресурсі видання Inkorr за гіперпосиланням у цій статті. Проаналізуємо ключові категорії подій, що характеризуються найбільшою популярністю серед людей.   1. Політична сфера. Відомості у сфері політики охоплюють широкий спектр подій, таких як затвердження правил та ухвал законодавчого органу, світові відносини, державні кризи та вибори. Це також включає інформацію про роботу партій та лідерів. У країні завжди активно розвиваються політичні події, відповідно до інформації це також буде розглянуто докладно.   2. Економічна сфера. В галузі економіки показані відомості про комерційну діяльність та капіталовкладення, господарські показники країни (таких як суспільне виробництво, процес інфляції, зайнятість людей), а також події на фондових майданчиках, банківській сфері та нормативній діяльності. Новини країни у галузі економіки користуються значною популярністю не лише серед мешканців країни, а й серед світових діячів.   3. Соціальна сфера. Відомості про соціальну сферу включають інциденти зі світу культури, мистецтва, освітньої системи та наукової галузі. Це можуть бути культурні програми, оновлення в освітній системі, наукові відкриття та соціальні програми. Новини країни завжди включають необхідну інформацію про події в суспільстві.   4. Фінансова сфера. У галузі фінансів висвітлюються події, пов'язані із банківськими операціями, податковою політикою, особистими фінансами громадян. Це також включає інформацію про страхування, пенсійні реформи та інвестиційні пропозиції. Також варто виділити, що відомості грошей у країні передбачають всебічну поінформованість про доходи людей. Це чудова можливість тримати руку на пульсі новин країни та отримувати останню інформацію.   Якщо ви обираєте портал видання Інкор, то це шанс прочитати останні відомості України. Сайт протягом багатьох років забезпечує користувачам виключно достовірну інформацію на будь-які з перерахованих вище тем
  • Привіт! Нещодавно моя сім'я постраждала від застуди, і у всіх нас з'явився кашель. Нам дуже допомогли відхаркувальні засоби https://zdravica.ua/vidkharkuvalni-preparati які ми замовили в аптеці Здравиця онлайн. Тут великий вибір лікарських препаратів, і це дозволяє кожному знайти те, що йому підходить. Однією з переваг є зручність замовлення онлайн і швидка доставка. Ми отримали замовлення вчасно, і вже через кілька днів всі почали відчувати полегшення. Тепер ми обираємо Здравицю онлайн для покупки ліків, і раджу іншим зробити те ж саме!
  • А які можете порадити купити відхаркувальні засоби? 
  • Сейчас много разных вариантов. Но я советую посмотреть здесь http://1xbetaffiliates.net/ru/ условия партнерской программы. Я сам там зарегистрировался и за месяц получил неплохие деньги. Ведь у них за каждого игрока пожизненная комиссия до 40%.
  • а меня интересует цена хорошего ноутбука для работы. Что можете порекомендовать из своего опыта?
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...