Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Какой ваш любимый жанр?


Guest

Рекомендованные сообщения

Люблю скандинавов, особенно Ю Несбё и Кеплер Ларс. Еще по детективам Джон Вердон мне нравится. А вообще много разных авторов читаю, если на Виолити попадается целая серия книг за копейки, всегда беру, а новинки конечно в интернете приходится читать

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Давным давно полюбил детективную классику а вот современное искусство не очень нравится, могу разве современного шерлока посмотреть, киношники интересно снимают, но далеко не так интересно как в книгах! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 weeks later...
 • 2 months later...

Тоже люблю читать фентези, но работа не позволяет это делать часто, по этому приходится читать литературу для работы, по тому что в моей сфере нужно постоянно учиться. Сейчас читаю книги Константина Кондакова https://www.yakaboo.ua/author/view/Konstantin_Kondakov/ у тех у кого работа связана с аналитикой то советую тоже почитать. Прекрасная и легко написанная книга которая поможет разобраться во многих вещах.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 1 month later...

Мне нравится Пикуль. Но читаю сейчас редко. Время другое - интернет все заполонил. Да и забот стало намного больше чем было раньше.  А в юности запоем проглатывала разные книги. Они не могли мне надоесть

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 5 weeks later...
 • 5 months later...
 • 1 month later...

В любом жанре можно найти достойные книги. Тут больше от автора зависит, ну и конечно же от профессионализма переводчиков. Когда читал Властелин Колец в двух разных переводах, это небо и земля. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Ви не повірите, які неймовірні вишиванки я знайшла останнім часом! Я шукала щось особливе для національного свята, і мій вибір виявився просто чудовим. Знайшла унікальну блузу з яскравою вишивкою в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/zinki/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Там я знайшла безліч варіантів з різними мотивами і орнаментами, які ювелірно зроблені майстрами машинної вишивки. Цей магазин - справжній скарбниця для шанувальників вишивки.
  • Я в пошуках яскравої вишитої блузи на національне свято. Можливо, ви знаєте, де можна знайти такий одяг? Я хочу виглядати вражаюче і підкреслити свої корені та культуру. Буду вдячна за будь-яку інформацію або пораду!
  • Одного разу я з друзями вирушив на незабутню кемпінгову подорож. Ми планували провести кілька днів в горах, подалеку від цивілізації, і нас насолоджувала думка про спокій і гарний відпочинок на природі. Однак, коли ми виїхали з міста, виявилося, що наші електронні пристрої та інші електричні прилади, які ми планували використовувати, не мали достатньої живлення. Нам дуже потрібен був автомобільний інвертор який притбали в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ пристрій, який змінює напругу з автомобільної розетки для підключення електроніки. Знаючи про можливість знайти потрібний товар онлайн, я вирішив скористатися цим. Замовив на сайті Алло цей сайт пропонував широкий вибір автомобільних інверторів.
  • Важливо, щоб інвертор мав вбудований захист від перенапруги та короткого замикання, щоб захистити підключену електроніку від пошкоджень. Якщо ви плануєте використовувати інвертор в дорозі, зверніть увагу на його розміри та можливості монтажу в автомобілі.  
  • Рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів, які продають автомобільну електроніку та аксесуари. Також, можна переглянути веб-сайти онлайн-магазинів, які спеціалізуються на автомобільних товарах. Зверніть увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців, щоб забезпечити надійну покупку.  
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...