Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Що таке електронний підпис

Рекомендованные сообщения

Мене цікавить, що таке електронний підпис і як він працює? Я почув, що це щось важливе для електронних документів та безпеки в Інтернеті. Можливо, хтось може надати детальне пояснення або порадити ресурси для подальшого вивчення? Дякую!

Електронний підпис - це цифровий еквівалент звичайного підпису, який підтверджує автентичність та цілісність електронного документа чи повідомлення. Він генерується за допомогою криптографічних ключів. Поки що, ось базова інформація, але якщо є конкретні питання, пишіть!

Так, це засіб забезпечення віртуального підпису документів, що дозволяє перевірити автора та невідмінність інформації. Використовується для уникнення фальсифікації та забезпечення конфіденційності. Рекомендую ознайомитися з основами криптографії.

16 минут назад, mozess123 сказал:

Мене цікавить, що таке електронний підпис і як він працює? Я почув, що це щось важливе для електронних документів та безпеки в Інтернеті. Можливо, хтось може надати детальне пояснення або порадити ресурси для подальшого вивчення? Дякую!

Електронний підпис у сервісі використовується для гарантії юридичної валідності електронних документів. Він генерується за допомогою унікального ключа, який неможливо легко підробити. Раджу вам завітати на сайт DepositSign, де ви знайдете вичерпну інформацію про електронний підпис та його застосування. Depositsign - це сучасний сервіс, який спеціалізується на цифровій підписці та електронній аутентифікації. Цей сервіс також пропонує зручні інструменти для підписування та обміну електронними документами, що робить його ідеальним вибором для бізнесу та осіб, які шукають ефективні та безпечні рішення. Рекомендую заглянути на сайт DepositSign та ознайомитися з їхніми послугами для більш детальної інформації.