Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Нужна помощь


kiril37

Рекомендованные сообщения

Интересует вопрос, пожалуйста, что за домашние животные были приручены на заре человечества? Какие виды оказываются предпочтительнее в смысле прирученных зверей сейчас? И какие их возможности вошли в обиход в нетрадиционной медицине. Посоветуйте пожалуйста интернет ресурсы, на которых реально почитать эту инфу. Заранее благодарю, студент института животноводства.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привет всем! Вот несколько домашних питомцев и специфика их одомашнивания в разные времена. Породы собак являются одними из наиболее старых спутников человечества. Они были одомашнены для охоты, охраны жилищ, в транспортных и компанейских целях. 
Одомашнивание псов включает в себя отбор определенных факторов, к примеру размера, поведенческих черт и различных способностей. 
Кошки также были одомашнены еще в эпоху палеолита, хотя они более автономны в сравнении с псами. Определяющая цель этих животных – контролирование популяции мышей и крыс. А еще кошки – отличные спутники жизни. Они обычно не просят большого наблюдения, зато они непременно мурчащие и даже целебные для людей. 
Копытные, козы. Эти питомцы были приручены как источники молока, рациона и материала. Они обеспечивают человека питанием и материалами для изготовления одежды. Более последовательную информацию читайте на https://u.to/-kT_Hw Площадка и размещается в инете за тем, чтобы регулярно этим использовать в информативных смыслах. Александр Сергеевич, доцент. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Зарождение приручения животных у человека связано с собаками и кошками около 10 000 лет назад. Сейчас популярны кошки, собаки, хомяки, и попугаи. Домашние животные также используются в нетрадиционной медицине, как терапевтические животные. Полезные источники информации могут быть найдены на сайтах вроде "Институт животноводства" и специализированных медицинских ресурсах. Удачи в вашем обучении!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Новини України – це надзвичайно значуща тематика на сьогоднішній день. Більше того, інформацією у країні стежать не лише жителі України, а й люди з інших країн. Новини в країні можуть залучити інтерес світового суспільства та державних діячів, особливо в рамках із глобальними відносинами, військовими подіями та іншими світовими проблемами. Ознайомитися з новинами в країні кожен, хто цікавиться, може на інтернет-ресурсі видання Inkorr за гіперпосиланням у цій статті. Проаналізуємо ключові категорії подій, що характеризуються найбільшою популярністю серед людей.   1. Політична сфера. Відомості у сфері політики охоплюють широкий спектр подій, таких як затвердження правил та ухвал законодавчого органу, світові відносини, державні кризи та вибори. Це також включає інформацію про роботу партій та лідерів. У країні завжди активно розвиваються політичні події, відповідно до інформації це також буде розглянуто докладно.   2. Економічна сфера. В галузі економіки показані відомості про комерційну діяльність та капіталовкладення, господарські показники країни (таких як суспільне виробництво, процес інфляції, зайнятість людей), а також події на фондових майданчиках, банківській сфері та нормативній діяльності. Новини країни у галузі економіки користуються значною популярністю не лише серед мешканців країни, а й серед світових діячів.   3. Соціальна сфера. Відомості про соціальну сферу включають інциденти зі світу культури, мистецтва, освітньої системи та наукової галузі. Це можуть бути культурні програми, оновлення в освітній системі, наукові відкриття та соціальні програми. Новини країни завжди включають необхідну інформацію про події в суспільстві.   4. Фінансова сфера. У галузі фінансів висвітлюються події, пов'язані із банківськими операціями, податковою політикою, особистими фінансами громадян. Це також включає інформацію про страхування, пенсійні реформи та інвестиційні пропозиції. Також варто виділити, що відомості грошей у країні передбачають всебічну поінформованість про доходи людей. Це чудова можливість тримати руку на пульсі новин країни та отримувати останню інформацію.   Якщо ви обираєте портал видання Інкор, то це шанс прочитати останні відомості України. Сайт протягом багатьох років забезпечує користувачам виключно достовірну інформацію на будь-які з перерахованих вище тем
  • Привіт! Нещодавно моя сім'я постраждала від застуди, і у всіх нас з'явився кашель. Нам дуже допомогли відхаркувальні засоби https://zdravica.ua/vidkharkuvalni-preparati які ми замовили в аптеці Здравиця онлайн. Тут великий вибір лікарських препаратів, і це дозволяє кожному знайти те, що йому підходить. Однією з переваг є зручність замовлення онлайн і швидка доставка. Ми отримали замовлення вчасно, і вже через кілька днів всі почали відчувати полегшення. Тепер ми обираємо Здравицю онлайн для покупки ліків, і раджу іншим зробити те ж саме!
  • А які можете порадити купити відхаркувальні засоби? 
  • Сейчас много разных вариантов. Но я советую посмотреть здесь http://1xbetaffiliates.net/ru/ условия партнерской программы. Я сам там зарегистрировался и за месяц получил неплохие деньги. Ведь у них за каждого игрока пожизненная комиссия до 40%.
  • а меня интересует цена хорошего ноутбука для работы. Что можете порекомендовать из своего опыта?
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...