Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Сколько в среднем длится ремонт квартиры?


Pluck

Рекомендованные сообщения

 • 2 weeks later...

Все зависит от вашего бюджета ну и от бригады или компании которая будет делать ремонт...ну и понятное дело от размеров вашего жилья. У нас новострой, 76 кв. метров дом, так мы заказали услугу машинной штукатурки и стяжку пола, сделали очень быстро!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 4 weeks later...

ми коли купили квартиру в новобудові, грубий ремонт зробили за три місяці і заїхали жити, а потім поступово робили все інше, але дійсно все залежить від вашого бюджету, квадратури, ваших побажань щодо ремонту і т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Загалом, ремонт квартири може тривати від декількох тижнів до кількох місяців. Стандартний косметичний ремонт, який включає в себе поклейку шпалер, фарбування стін і підлог, а також заміну підлогового покриття, може зазвичай зайняти приблизно 2-4 тижні.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 • 4 weeks later...

Тканевые ролеты имеют целый ряд преимуществ. Они обладают прочностью и долговечностью, а их элегантный дизайн легко сочетается с любым интерьером. Тканевые ролеты предоставляют вам возможность регулировать уровень освещения и приватности в помещении благодаря различным режимам настройки. Кроме того, они доступны по разумной цене. Если вам интересны тканевые ролеты, я могу порекомендовать обратиться в интернет магазин ДомДом - https://www.domdom.com.ua/ua/tovary-dlja-doma/zhaljuzi/tkanevye-rolety/. Там вы сможете найти идеальные ролеты и получить профессиональную консультацию от их специалистов. Надеюсь мой совет будет полезным для вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Новини України – це надзвичайно значуща тематика на сьогоднішній день. Більше того, інформацією у країні стежать не лише жителі України, а й люди з інших країн. Новини в країні можуть залучити інтерес світового суспільства та державних діячів, особливо в рамках із глобальними відносинами, військовими подіями та іншими світовими проблемами. Ознайомитися з новинами в країні кожен, хто цікавиться, може на інтернет-ресурсі видання Inkorr за гіперпосиланням у цій статті. Проаналізуємо ключові категорії подій, що характеризуються найбільшою популярністю серед людей.   1. Політична сфера. Відомості у сфері політики охоплюють широкий спектр подій, таких як затвердження правил та ухвал законодавчого органу, світові відносини, державні кризи та вибори. Це також включає інформацію про роботу партій та лідерів. У країні завжди активно розвиваються політичні події, відповідно до інформації це також буде розглянуто докладно.   2. Економічна сфера. В галузі економіки показані відомості про комерційну діяльність та капіталовкладення, господарські показники країни (таких як суспільне виробництво, процес інфляції, зайнятість людей), а також події на фондових майданчиках, банківській сфері та нормативній діяльності. Новини країни у галузі економіки користуються значною популярністю не лише серед мешканців країни, а й серед світових діячів.   3. Соціальна сфера. Відомості про соціальну сферу включають інциденти зі світу культури, мистецтва, освітньої системи та наукової галузі. Це можуть бути культурні програми, оновлення в освітній системі, наукові відкриття та соціальні програми. Новини країни завжди включають необхідну інформацію про події в суспільстві.   4. Фінансова сфера. У галузі фінансів висвітлюються події, пов'язані із банківськими операціями, податковою політикою, особистими фінансами громадян. Це також включає інформацію про страхування, пенсійні реформи та інвестиційні пропозиції. Також варто виділити, що відомості грошей у країні передбачають всебічну поінформованість про доходи людей. Це чудова можливість тримати руку на пульсі новин країни та отримувати останню інформацію.   Якщо ви обираєте портал видання Інкор, то це шанс прочитати останні відомості України. Сайт протягом багатьох років забезпечує користувачам виключно достовірну інформацію на будь-які з перерахованих вище тем
  • Привіт! Нещодавно моя сім'я постраждала від застуди, і у всіх нас з'явився кашель. Нам дуже допомогли відхаркувальні засоби https://zdravica.ua/vidkharkuvalni-preparati які ми замовили в аптеці Здравиця онлайн. Тут великий вибір лікарських препаратів, і це дозволяє кожному знайти те, що йому підходить. Однією з переваг є зручність замовлення онлайн і швидка доставка. Ми отримали замовлення вчасно, і вже через кілька днів всі почали відчувати полегшення. Тепер ми обираємо Здравицю онлайн для покупки ліків, і раджу іншим зробити те ж саме!
  • А які можете порадити купити відхаркувальні засоби? 
  • Сейчас много разных вариантов. Но я советую посмотреть здесь http://1xbetaffiliates.net/ru/ условия партнерской программы. Я сам там зарегистрировался и за месяц получил неплохие деньги. Ведь у них за каждого игрока пожизненная комиссия до 40%.
  • а меня интересует цена хорошего ноутбука для работы. Что можете порекомендовать из своего опыта?
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...