Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Інвестування - Приватні Ветеранські Облігації


fskyiv

Рекомендованные сообщения

Україна - країна з великою кількістю ветеранів, які своїми подвигами та жертвами внесли незмірний вклад у захист батьківщини. Однак, на сьогоднішній день багато ветеранів стикаються з різними проблемами та потребують додаткової фінансової підтримки для відкриття чи розвитку бізнесу. З цією метою інвестиційна компанія FinStream, спираючись на соціальну відповідальність та підтримку ветеранів-підприємців, запроваджує інноваційну ідею - приватні ветеранські облігації.

Приватні ветеранські облігації - унікальний спільний проєкт громадської організації «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» та фінансової компанії «К2000» – фінансування національного ветеранського бізнесу в умовах війни, шляхом розміщення приватних ветеранських облігацій (корпоративні облігації ТОВ «К2000» з цільовим використанням)

 

ПВО мають декілька переваг:

 • По-перше, вони дають змогу приватним інвесторам внести свій внесок у бізнес діяльність ветеранів та сприяти розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.
 • По-друге, такі облігації надають можливість отримувати дохід від інвестицій у формі відсотків, які виплачуються щоквартально. При цьому, облігації можуть мати різні строкові характеристики, що дає можливість інвесторам вибрати оптимальний термін інвестиційного проекту.

 

Приватні ветеранські облігації є важливим кроком у забезпеченні фінансової підтримки ветеранів та відображають важливість їхнього внеску у суспільство. Цей інструмент дозволяє приватним особам та компаніям відчути себе частиною великої місії - підтримки ветеранів, які пройшли через труднощі війни та заслуговують нашої повної підтримки та вдячності.

Облігації — це надійний та вигідний інструмент інвестування, отож приватні ветеранські облігації - це можливість для приватних осіб та компаній зробити вагомий внесок у фінансову підтримку розвитку бізнесу ветеранів України. Цей інструмент не лише допомагає залучити фінансові ресурси, але й сприяє зміцненню громадського духу та патріотичних цінностей в нашому суспільстві.

 

Як придбати приватні ветеранські облігації ?

 

 • Облігації можна придбати на позабіржовому ринку (угода між нами та інвестором) або на біржі через професійних учасників фондового ринку. Для цього потрібно:
 • Відкрити рахунок в банку для можливості оплати за облігації та зарахування доходу (якщо є відкритий рахунок в національній валюті – можна використовувати його).
 • Відкрити рахунок в депозитарії (організації, де ведуться реєстри власників цінних паперів);
 • Підписати договір на брокерське обслуговування з обраним Вами брокером;
 • Оформити заявку на придбання облігацій та внести кошти на власний банківський рахунок;
 • Купити облігації – безпосередньо у нас або на біржовому ринку через власного брокера (облігації ТОВ «К2000» можна знайти в біржовому списку Української Біржі – код K20001);
 • Отримати придбані облігації на свій рахунок у депозитарії;
 • Кожного кварталу отримувати відсотковий дохід на власний банківський рахунок.
 • В кінці строку обігу облігацій (чи достроково відповідно до умов емісії) – отримати суму своєї інвестиції та дохід.

 

Переваги інвестування з Finstream

Якщо розглядати інвестиції в малий та середній бізнес в Україні з компанією Finstream, то інвестор диверсифікує ризики тим, що кошти розподіляються між різним бізнесом, а не зосереджується в одній компанії. Власник приватних ветеранських облігацій отримує стабільні дивіденди та в свою чергу дає змогу розвиватися ветеранському малому та середньому бізнесу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Якщо вам потрібний надійний магазин електротехніки, раджу скористатися послугами магазину 220вольт. Дуже хороший магазин із великим вибором якісних приладів. Я купував у них інвертор https//220volt.com.ua/ua/istochniki-besperebojnogo-pitaniya.htm і акумулятор, щоб при відключенні світла можна було забезпечити роботу деяких пристроїв.  Отримав якісний сервіс. Якістю товару задоволений. Рекомендую цей магазин!
  • Для сайта нужно всегда найти хороший хостинг.Выбор хостинга, это очень ответственный шаг, по этому могу вам посоветовать вот здесь поискать хостинг https://alexhost.com/dns/ .У них очень хорошее качество и отличный тариф.
  • What could be the cause of my HP 245 G8 laptop shutting off when I place it on top of another closed laptop of the same model? I am a high school student in France and I received this laptop from the educational system. This problem occurs every time I try to stack the laptops. Is there a way to fix this issue or prevent it from happening? Thank you for your assistance. [url=]https://technsight.com/[/url]
  • У Львові я відвідав чудовий готель Best Western Plus Market Square https://marketsquarelviv.com/ перше, що мене вразило - це розташування. Він знаходиться в самому центрі міста, що зробило моє пересування набагато зручнішим. Персонал готелю дуже привітний і ввічливий, завжди готовий надати допомогу. Номер був чистим і комфортним, а вид з вікна просто зачаровував. Я також встиг насолодитися смачним сніданком в ресторані готелю, де подавали різноманітні страви, що задовольнили навіть найвибагливіші смаки. Зупинка у цьому готелі стала для мене дійсно приємним досвідом, і я з радістю повернуся сюди знову.
  • Покупка сережек в интернете может быть одновременно увлекательным и непростым делом, но зная, где искать, вы сможете найти идеальные украшения. Один из проверенных магазинов – это Кюз, где представлен широкий ассортимент серебряных и золотых сережек с натуральными камнями. Они предлагают изделия от различных дизайнеров, что позволяет выбрать уникальные сережки https://kuz.ua/ru/catalog/sergi на любой вкус и бюджет. В Кюз вы найдете подробные описания и фотографии изделий, что поможет вам сделать осознанный выбор.  Также обратите внимание на отзывы покупателей – они часто делятся впечатлениями о комфорте ношения и качестве украшений. Многие магазины предлагают возврат или обмен, если изделие не подошло, так что вы можете чувствовать себя более уверенно при покупке. Важно также проверять наличие сертификатов подлинности для драгоценных камней и металлов. 
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...