Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

Інвестування - Приватні Ветеранські Облігації


fskyiv

Рекомендованные сообщения

Україна - країна з великою кількістю ветеранів, які своїми подвигами та жертвами внесли незмірний вклад у захист батьківщини. Однак, на сьогоднішній день багато ветеранів стикаються з різними проблемами та потребують додаткової фінансової підтримки для відкриття чи розвитку бізнесу. З цією метою інвестиційна компанія FinStream, спираючись на соціальну відповідальність та підтримку ветеранів-підприємців, запроваджує інноваційну ідею - приватні ветеранські облігації.

Приватні ветеранські облігації - унікальний спільний проєкт громадської організації «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» та фінансової компанії «К2000» – фінансування національного ветеранського бізнесу в умовах війни, шляхом розміщення приватних ветеранських облігацій (корпоративні облігації ТОВ «К2000» з цільовим використанням)

 

ПВО мають декілька переваг:

 • По-перше, вони дають змогу приватним інвесторам внести свій внесок у бізнес діяльність ветеранів та сприяти розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.
 • По-друге, такі облігації надають можливість отримувати дохід від інвестицій у формі відсотків, які виплачуються щоквартально. При цьому, облігації можуть мати різні строкові характеристики, що дає можливість інвесторам вибрати оптимальний термін інвестиційного проекту.

 

Приватні ветеранські облігації є важливим кроком у забезпеченні фінансової підтримки ветеранів та відображають важливість їхнього внеску у суспільство. Цей інструмент дозволяє приватним особам та компаніям відчути себе частиною великої місії - підтримки ветеранів, які пройшли через труднощі війни та заслуговують нашої повної підтримки та вдячності.

Облігації — це надійний та вигідний інструмент інвестування, отож приватні ветеранські облігації - це можливість для приватних осіб та компаній зробити вагомий внесок у фінансову підтримку розвитку бізнесу ветеранів України. Цей інструмент не лише допомагає залучити фінансові ресурси, але й сприяє зміцненню громадського духу та патріотичних цінностей в нашому суспільстві.

 

Як придбати приватні ветеранські облігації ?

 

 • Облігації можна придбати на позабіржовому ринку (угода між нами та інвестором) або на біржі через професійних учасників фондового ринку. Для цього потрібно:
 • Відкрити рахунок в банку для можливості оплати за облігації та зарахування доходу (якщо є відкритий рахунок в національній валюті – можна використовувати його).
 • Відкрити рахунок в депозитарії (організації, де ведуться реєстри власників цінних паперів);
 • Підписати договір на брокерське обслуговування з обраним Вами брокером;
 • Оформити заявку на придбання облігацій та внести кошти на власний банківський рахунок;
 • Купити облігації – безпосередньо у нас або на біржовому ринку через власного брокера (облігації ТОВ «К2000» можна знайти в біржовому списку Української Біржі – код K20001);
 • Отримати придбані облігації на свій рахунок у депозитарії;
 • Кожного кварталу отримувати відсотковий дохід на власний банківський рахунок.
 • В кінці строку обігу облігацій (чи достроково відповідно до умов емісії) – отримати суму своєї інвестиції та дохід.

 

Переваги інвестування з Finstream

Якщо розглядати інвестиції в малий та середній бізнес в Україні з компанією Finstream, то інвестор диверсифікує ризики тим, що кошти розподіляються між різним бізнесом, а не зосереджується в одній компанії. Власник приватних ветеранських облігацій отримує стабільні дивіденди та в свою чергу дає змогу розвиватися ветеранському малому та середньому бізнесу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

 • Сообщения

  • Для утонченных и изысканных изделий рекомендую обратить внимание на магазин Aurum. Они являются производителем, и их ассортимент включает в себя изысканные, элегантные и качественные кольца https://aurum.in.ua/c/koltsa/ золото с бриллиантом или серебро от Aurum – это воплощение изыска и стиля.  Каждое украшение создается с особым вниманием к деталям и качеству, а также с учетом последних тенденций в ювелирной моде. Опытные консультанты помогут вам сделать правильный выбор и подобрать украшение, которое подчеркнет индивидуальность вашей жены и станет для нее приятным сюрпризом. Уверен, что ваш выбор подарит много радостных моментов вам и вашей супруге. 
  • Учту ваши рекомендации. Я думаю, что она предпочтет что-то утонченное и нежное. Вероятно, мне стоит посмотреть на изделия из белого золота с маленьким бриллиантом или жемчужиной. Она любит простоту и элегантность. Но где мне найти что-то подобное? Может быть, есть какие-то конкретные места или бренды, которые вы бы порекомендовали?  
  • Лично я считаю, что ключ к успешному выбору кольца – это обращение внимания на детали. Сначала определитесь с материалом: золото, серебро, платина. Узнайте, какой металл предпочитает ваша жена. Также стоит обратить внимание на камень. Бриллианты – классика, но сапфиры и рубины также весьма элегантны. Важно учитывать характер и предпочтения вашей жены: если она предпочитает скромность, выберите что-то более утонченное. Если она любит роскошь – поискайте что-то более яркое и примечательное.  
  • Я не знаком с миром ювелирных изделий. Моя годовщина свадьбы на носу, и я хочу подарить жене что-то особенное. Интересуют кольца. Как выбрать что-то стоящее, но в тоже время оригинальное? Может быть, у кого-то есть опыт или советы по этому поводу? Очень нужна ваша помощь!  
  • Я сам користувався послугами компанії "Hiltex" при замовленні рулонних штор і жалюзі для панорамних вікон у Києві. На їхньому сайті ви знайдете багато корисних статей і порад про тканеві ролети на великі вікна https://hiltex.com.ua/ua/statti/72-rulonni-shtori-veliki-dlya-panoramnikh-vikon-v-kievi . Їхні фахівці нададуть вам консультацію, допоможуть вибрати оптимальний варіант і забезпечать якість високого класу. Я задоволений роботою "Hiltex" і можу рекомендувати їхні послуги. Вони пропонують різні стилі і кольори, від сучасних до класичних, а також забезпечують встановлення та сервіс. 
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×
×
 • Создать...