Перейти к публикации
Форум города Балта | Одесская область

AliK

Пользователи
 • Публикации

  8
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. AliK

  Оригінальні новорічні страви

  Я готувала в цьому році новорічні страви за цими рецептами https://pani.best/top-9-retseptiv-smachnykh-strav-dlia-novorichnoho-stolu/ , все вийшло дуже оригінально і смачно. Особливо гостям сподобалися бутерброди у вигляді новорічних ялинок. Там є 9 рецептів. Збережіть собі в закладки, на наступний Новий рік спробуєте приготувати. Впевнена, що вам і всім рідним сподобається.
 2. Тут перераховані всі характеристики і детально описані критерії, яким повинен відповідати фільтр води для будинку — https://www.pobuduy.com/iak-vybraty-filtr-dlia-ochyshchennia-vody-v-kvartyri-chy-pryvatnomu-budynku/ , почитайте, це допоможе вам визначитися з вибором. Там описані переваги та недоліки всіх існуючих типів фільтрів для очищення води в квартирі або будинку. Є рекомендації експертів з вибору технології водоочищення.
 3. AliK

  Порадьте, як вибрати якісні гаражні ворота

  Тут знайдете багато корисних порад, як вибрати гаражні ворота — https://www.pobuduy.com/harazhni-vorota-dlia-budynku-typy-rozmiry-rekomendatsii-z-vyboru-ta-montazhu/ ,там описані всі типи, наведені розміри. Є рекомендації експертів щодо вибору рулонних, класичний, відкатних, підйомних або підйомно-секційних гаражних воріт. Почитайте, це повинно допомогти вам визначитися з вибором.
 4. AliK

  Тюнинг автомобиля

  Плёнка практичнее. Выглядит значительно привлекательнее, да и кузов хорошо защищает.
 5. AliK

  Айфон

  Не только моллодежь, а и все, кому дороги понты. Жаль, что маркетологи ум не продвигают в массы.
 6. AliK

  Тарань Азовская

  Чехонь покупайте. Нет ничего вкуснее.
 7. AliK

  Мужская сумка

  Как то раньше мужики без "дамских" сумочек обходились, нет?
 8. AliK

  Телефон для дочки

  Всё зависит от того, сколько вашей дочурке лет. Я вообще не приветствую покупать маленьким детям телефоны, чтобы они пропадали в интернете. Что попроще - для связи.
×